Vybíráte již dnes first minute dovolenou na letní sezonu 2016? Využijte nabídku společnosti Invia a vaši letní dovolenou můžete koupit díky chytré záloze již od 500kč.

Proč koupit First Minute již nyní a nečekat na Last Minute?

V nabídce je více než půl milionu zájezdů v termínu od 1.6.2016 do 31.10.2016. Pokud byste čekali s nákupem dovolené až na začátek letní sezony, může zde být problém, že již ty nejlepší lokality a hotely budou vyprodané a v nabídce Last minute budete nuceni koupit to „co zbylo“.

To se vám ale nestane, pokud si First Minute dovolenou vyberete na WWW.INVIA.CZ a zakoupíte již nyní, protože výběr je opravdu velký, mnoho nabídek obsahuje slevu za včasný nákup a je v ceně promítnuta i sleva na dítě, které mnohdy cestuje zdarma.

Akce Chytrá záloha platí i pro rok 2017 >>

Několik důvodů, proč koupit letní first minute na Invia.cz:

  1. Záloha od 500kč – Opravdu stačí zaplatit zálohu v ceně od 500 do 2000kč a zájezd je váš. Žádná jiná společnost tuto službu v Čr nenabízí.
  2. Invia nabízí zájezdy od 300 cestovních kanceláří – Vše najdete na jednom místě, nemusíte procházet weby jednotlivých CK, ale stačí kliknout na Invia.cz
  3. Pojištění proti krachu – Každý zájezd je chráněn proti krachu pořádající CK a to díky pojištění FAKTOR 100, které na českém trhu nabízí pouze Invie.
  4. Hustá síť poboček – Více než 100 kamenných kanceláří v Čr.

Přečtěte si více informací o nabídce Chytrá záloha.

invia chytrá záloha 2

Sdílejte článek s přáteli
  •  
  •