Jaký měl magazín o cestování Autovýlet rok 2016


Koncem roku i počátkem toho nového mnoho lidí bilancuje a protože zde je to již tradicí jako v roce 2015 a 2014, rád bych v tomto trendu pokračoval i letos.

Přečtěte si, jak bylo v roce 2016 a jaké jsou plány na rok 2017.

Jaký byl rok 2016

Přestože mnoho lidí na uplynulý rok nadává, já jsem spokojen. S rodinou jsme cestovali jak to šlo, nejen po výletech, ale i za teplem k moři a také na dovču na Šumavu. Tím pádem jsem načerpal inpiraci na nové články, kterých jsem napsal opravdu dost. Čísla najdete níže.

Web se snažím upravovat tak, aby byl uživatelsky co nejvíce přivětivý a tak postupně ještě nyní dodělávám související odkazy do starších článků, případně také ubytování v té konkrétní oblasti, které se článek týká, aby čtenář našel co nejvíce potřebných informací. Také zde přibylo několik nových kategorií jako Rady a tipy pro cestovatele nebo sekce Exotika, kde najdete tipy na dovolené, kam se cestuje nejčastěji v zimě.

V letech minulých jsem vždy udělal seznam nejčtenějších článků, letos bych to pojal trochu jinak.

Doporučím 32 článků, které jsou podle mě právě ty nej a často opomíjené.

V prvním roce existence webu jsem publikoval několik článků měsíčně, zpravidla 1 každých 14 dní. Postupně to byl jeden týdně, pak několik článků za týden a minulý rok v létě už jsem psal a publikoval každý den jeden článek. Je to ale celkem náročné, takže jsem na podzim zase polevil, ale tempo minimálně 1 článek za 2 dny je nastaveno :)

Statistiky

V roce 2016 jsem publikoval na webu 262 článků.

Pro porovnání s předchozími lety

  • v roce 2015 to bylo 141
  • 2014 – 90
  • 2013 – 118
  • 2012 – 1 článek :)

Pokud by se objevila během roku výhodná nabídka na dovolenou u moře, kterých jsem také v roce 2016 dost publikoval, rozhodně se o ni podělím i s vámi.

Web roste, což mi dělá radost, ale o to víc mě těší i to, že články komentujete a přidáváte své postřehy. Díky za ně.

Zde jsou mé tipy na články, které doporučuji přečíst

Plány v roce 2017

Plán na tento rok je jasný. Stále bych rád psal a publikoval články o tom, kam na výlet v Čr i nedaleko hranic v zahraničí, nebudou chybět recenze z dovolených v zahraničí a také informace a doporučení na dobré ubytování. Takže přesně tak jak jse zvyklí a věřím, že proto tento web navštěvujete. Mám i nová videa z cest, která budu publikovat, takže i tato sekce bude mít novinky.

Čtěte report z roku 2017 a 2018.

A nezapomeňte web sledovat i na sociálních sítích Twitter a Youtube. Nejvíce z vás má Facebook, tak si nenechte ujít žádný nový článek a přečtěte si, jak nastavit Facebook Autovylet a vidět nejnovější příspěvky vždy nahoře první.

Chcete-li poslat svůj článek, také zde je tato možnost. Kontakty zde.

Admin a zakladatel Miloš

Napsat komentář