JUMP arena Ústí nad Labem


JUMP aréna je další ze zajímavých míst, kam s dětmi v Ústí nad Labem vyrazit. V případě, že vaše dítě má rádo parkour, pak zde bude jako doma.

JUMP park najdete v ústecké čtvrti Předlice, nedaleko autosalonu Opel. Kdybyste se vydali do Ústí nad Labem vlakem, vystupte na nádraží Ústí n.L. – západ. Odtud to je pěšky cca kilometr. V případě, že dorazíte autem po dálnici z Prahy či od Teplic, sjeďte u obchodního centra Globus a pokračujte do ulice Jateční číslo 51, kde zaparkujete.

Parkování

Parkování je zdarma a míst pro auta je dost. Vchod je hned vedle parkoviště.

Jak se sem dostat z OC Forum a také z ústecké čtvrti Bukov se podívejte na tomto videu.

Otevírací – provozní doba

  • Pondělí – pátek: 12 – 20 h
  • Sobota: 9 – 21 h
  • Neděle + svátky: 9 – 20 h

Ceník – vstupné

Aktualizace: Aktuální cena je v roce 2022 vyšší než když jsem článek psal, ale je to logické kvůli nárůstu energií atd.

  • Dospělí – 259 kč
  • JUMP klubík – 159 kč
  • Rodinné vstupné – 619 kč

JUMP Ústí – recenze

JUMP arena Ústí nad Labem

Protože sám podnikám, vždy ocením zajímavý nápad, když někoho napadne zaplnit „díru na trhu“ a ostatní si pak říkají, že mě to taky nenapadlo. A přesně to vidím i u této herny, která by se dala spíše označit jako parkour centrum. Tuto sportovní disciplínu nejvíce zpropagoval youtuber Tary, což je dobře. Děti je třeba vytáhnout od počítačů, playstationů a mobilů, aby se hýbaly (zahrát si můžou pak, pokud na to budou mít ještě sílu :))

A zde se vaše děti rozhodně zabaví, to mi věřte.

JUMP park ústí nad Labem

Přestože mají v JUMPu otevřeno už více než rok, vyrazit sem nám tak nějak vyšlo až letos na jaře. A kdy jindy než v týdnu odpoledne, protože o víkendu bývá na podobných místech často dost plno.

Byli jsme zde v úterý původně jen na hodinu, ale dali jsme nakonec dvě, od 16 do 18h. V jednu chvíli jsme zde byli sami, ale postupně se JUMP aréna začala zaplňovat.

Ale protože zde je více než 30 trampolín a různých dalších míst na lezení a skákání, stále zde byl celkem volný prostor.

Džamp aréna – jak to zde chodí

Zaplatíte za vstupné, děti dostanou na ruku razítko s časem, od kdy do kdy zde budou, převléknou si boty, nazují protiskluzové ponožky (pokud je nemáte z domova můžete si je koupit) a mohou vyrazit skákat. Začíná se skákat vždy v celou hodinu a proto je třeba dorazit o 15 minut předem.

Navštivte také: JUMP Family Most

Na vše dohlíží trenéři, kteří poradí, např. jak udělat salto, nebo co dítě dělá špatně, což je super. Díky tomu se nejen syn naučil skákat salta za necelou hodinu, ale i dcera, která nikdy salto na trampolíně neskákala. Děti, když vidí, že to ostatním jde, tak to zkoušejí také a nemusí se bát, že se jim něco stane, vše je dobře zabezpečeno a když chce dítě trénovat „pád do měkkého“, je zde i místo kam spadnout :)

JUMP arena Ústí nad Labem 2

Tyto trampolíny jsou pro větší děti, synovi je 9 a to bych řekl, že je tam věk akorát. Vedle je i herna pro děti menší, mini klubík je do 8 let, kde jsou klouzačky, houpačky atd… Což je super, protože pokud máte děti více věkově od sebe, mladší se zabaví v této a starší může skákat na těch velkých trampolínách.

JUMP arena Ústí nad Labem 3

Jedna připomínka pro majitele Jumppark arény:

Je jasné, že sem bude jezdit i dost Němců a díky lázeňským hostům v nedalekých Teplicích i zahraniční turisté anglicky mluvící. Pokyny pro „skákající“ jsou pouze v češtině, ale tu cizinec nezná, takže bych možná doplnit info v němčině i angličtině. Pak se nemůže stát, že trenér na dítě mluví, že to a to nemá dělat, ale ono mu nerozumí, co požaduje.

Restaurace – občerstvení

Je jasné, že při sportování bude brzy žízeň. Je zde možné si koupit mnoho druhů nápojů, studené i teplé. A když na vás přijde hlad, i najíst se zde můžete, mají třeba pizzu, párek v rohlíku atd.

Rodiče, kteří zde na děti budou čekat, se mohou usadit do pohodlného gauče – těch je zde několik. Dali jsme si s ženou kávu a byla dobrá (já Americano, manželka Latté).

JUMP arena Ústí nad Labem 4

Dobré je zde také to, že si nemusíte brát přezůvky nebo zde sedět v ponožkách, jako je povinnost v jiných hernách tohoto typu, v ústecké JUMP aréně lze na děti čekat v kavárně v botách, pouze ti, co skákají, musí mít ponožky, jak jsem psal v úvodu.

Často si do podobných zařízení beru notebook, abych využil čas (a třeba napsal rovnou tuto recenzi), tentokrát jsem ho bohužel nechal doma. Naštěstí jsem ale měl alespoň mobil, nemusíte plýtvat vašimi mobilními daty, zde je WIFI zdarma. Ale utekly ty dvě hodiny opravdu rychle a určitě sem zase někdy zavítáme.

Naposledy jsem naše děti viděl tak vyřízené, když jsme se vrátili z výletu do Příhrazských skal :)

Web: www.JUMPusti.cz

Mapa

Ubytování v Ústí nad Labem