Kam na dovolenou v listopadu? Poradíme Vám!


Dovolená u moře je většinou typická pro letní měsíce. Jsou ale lidé, kteří se na dovolenou v létě nedostanou nebo se chtějí prostě jen vyhnout davům lidí z celého světa. Plánujete dovolenou u moře na podzim nebo v zimě? Přinášíme Vám několik tipů, kam vyrazit, abyste se i v listopadu opálili!

Cestovní kanceláře nabízí mnoho různých zájezdů k moři, na které můžete vyrazit i na podzim nebo v zimě. Než začnete vybírat tu správnou dovolenou, tak je potřeba zjistit, v kterých destinacích je teplo, i když u nás právě padá první sníh.

Dovolená na Maledivách v listopadu

Kanárské ostrovy

Rozhodli jste se pro dovolenou v listopadu, ale nechcete cestovat mimo Evropu? V tom případě jsou skvělou volbou Kanárské ostrovy, kde se běžná denní listopadová teplota pohybuje okolo 25°C. Nejvíce navštěvovanými ostrovy v listopadu jsou Tenerife, Gran Canaria a Lanzarote, kde si můžete odpočinout na nádherných písečných plážích. Za dovolenou na Kanárských ostrovech v zimním období zaplatíte mnohem méně, než kdybyste tam cestovali v letních měsících.

Tenerife dovolená - Kanárské ostrovy v listopadu

Egypt

Překrásné písčité pláže a křišťálové moře, to je dovolená v Egyptě. Teplo je tu v podstatě celý rok a v listopadu se denní teplota vyšplhá na příjemných 27°C. Oblíbenými letovisky jsou například Hurghada, Marsa Alam nebo Sharm el sheikh. Bojíte se dovolené v Egyptě kvůli hrozbě terorismu? Samozřejmě, v současné době je větší riziko, ale v Egyptě najdete jen obrovské hotelové komplexy s vlastní pláží, obchody i restauracemi, takže nemusíte vůbec komplex opouštět.

Egypt dovolená v listopadu

Dubaj

Uvažujete o Dubaji? Pak je právě listopad nejvhodnějším obdobím, kdy koupit zájezd do Dubaje. Teploty dosahují 28°C – 31°C a teplota moře se pohybuje okolo 27°C. V Dubaji najdete nádherné písečné pláže, které jsou velmi udržované. Pláže, které můžete navštívit je třeba Marina Beach resort nebo Al-Mamzar.

Dubai dovolená v listopadu

Kuba

Chystáte-li se v listopadu na Kubu, pak nepočítejte s klidnou dovolenou. Právě v našich zimních měsících tam začíná hlavní turistická sezóna. Teplota dosahuje příjemných 28°C. Zimní dovolená na Kubě není úplně nejlevnější, ceny ubytování i jídla jsou několikrát vyšší než například v letních měsících.

Kuba dovolená v listopadu

Maledivy

Na Maledivách probíhá turistická sezóna po celý rok. Právě v listopadu jsou zde nejpříjemnější teploty a to okolo 30°C. Maledivské pláže jsou celosvětově uznávané jako nejkrásnější pláže světa. Jsou obklopeny exotickou přírodou a nádhernými lagunami. Oblíbenými ostrůvky jsou například Kandooma nebo Cocoa.

Maledivy dovolená v listopadu

Dovolená a zájezdy – kde vybírat

Invia

Dovolená

1 komentář u „Kam na dovolenou v listopadu? Poradíme Vám!“

  1. Mám jednoduchý výběr! Kamkoli za teplem! Takže jsem pro jakoukoli zemi. Co třeba Egypt. Snad nám ještě letos nějaká pěkná dovolená vyjde!

Napsat komentář