Kam v zimě na dovolenou k moři za teplem


V zimě vyrazit k moři na dovolenou dnes není problém, stačí koupit zájezd a druhý den můžete ležet na pláži. Jaká je nabídka a kam se jezdí nejčastěji a i kam na vánoce k moři?

Mnozí najdou pod stromečkem peníze a než si kupovat zbytečnosti, lepší varianta je zážitek. Ten koupání v teplém moři v prosinci nebo lednu nabídne a rozhodně to tak nebude mít každý.

Dovolená u moře v zimě

Dovolená v zimě u moře

Jaké jsou nejžádanější země?

Téměř o všech zemích v seznamu jste si na webu mohli přečíst. Nyní už zbývá jediné, vybrat destinaci a vyrazit. Porovnejte ceny zájezdů a budete překvapeni, že mnohdy je cena za exotiku v zimě stejná jako dovolená u Středozemního moře v létě.

Kdo článek přehlédl nebo ještě nečetl, můžete to napravit, protože tyto země pro milovníky tepla a sluníčka jsou nádherné mnohdy po celý rok.

Exotická dovolená v Dominikánské republice

Recenze hotelů v Egyptě

Hotel Royal Decameron na Kapverdách

Recenze dovolené na Kubě

Dovolená v Dubaji u moře je nejlepší v zimě

Vše o Srí Lance

Cestopisy z Thajska

Recenze hotelů v Tunisku

Kam v prosinci za teplem k moři na dovolenou

1 komentář u „Kam v zimě na dovolenou k moři za teplem“

  1. Já přemýšlím, že bych vzal rodinu do Málagy ve Španělsku, jelikož jsem se dočetl, že i teĎ je tam stále dobrá teplota na koupání a navíc je tam spousta věcí, co vidět. Nejvíc mě zaujala Alcazaba, která se bude určitě líbit dětem a také bych se rád kouknul na Castillo de Gibralfaro, což je maurská pevnost postavena v 10. století na místo fénického majáku, je z ní prý ohromující výhled na město i Středozemní moře. Manželka se chce zase podívat na muzeum Pabla Picassa. Byl jste tam někdo také? Co byste ještě doporučovali? Chystáme s jet autem, jelikož jsme velká rodina a letadlo by se nám dost prodražilo.

Napsat komentář