First minute dovolená a zájezdy do Bulharska v roce 2016 je skvělá volba, jak si užít levnou a hlavně bezpečnou dovolenou u moře a vybrat si z velké nabídky hotelů.

Mnoho lidí vybírá dovolenou již v zimě, kdy se dá včasným nákupem ušetřit několik tisíc a hlavně si díky nabídce First minute zájezdů do Bulharska vybere každý než pokud byste spoléhali na léto a Last minute, kdy už je nabídka celkem omezená a kdo si nepospíší, pak ty nejlepší hotely už jsou prodané a musíte se spokojit například s jinou lokalitou, než jste původně plánovali.

Více než v minulých letech mnoho turistů vybírá dovolenou i podle toho, zda je ta země bezpečná, protože události uplynulých několika týdnů a měsíců rozhodně donutí přemýšlet, zda sice koupit zájezd levně, ale mít po celou dobu pobytu obavy z bezpečnostní situace, jako například v Egyptě nebo Tunisu.

Bulharsko sice bylo také často navštěvované, ale letos bude určitě zažívat BOOM. Je to relativně blízko, Češi sem cestují již mnoho desítek let, někdo i autem, ale letecky to je přece jen pohodlnější. Zájezdy od Invie vybírejte zde.

zájezdy
A navíc díky nabídce Chytrá záloha od společnosti Invia, o které jste si na našich stránkách již mohli přečíst, lze zájezd koupit již se zálohou od 500kč.

Přečtěte si více informací o nabídce Chytrá záloha.

Sdílejte článek s přáteli
  •  
  •