Kavárna Park Cafe v Litoměřicích


Litoměřice jsou nádherné město a právě proto zde nesmí chybět i stylové kavárny. Kromě té známé s mašinkou můžete navštívit i Park Cafe v parku u gymnázia.

Protože často, když do Jiráskových sadů vyrazíme, do Park Cafe chodíme celkem pravidelně a několik posledních návštěv nebylo moc příjemných, přimělo mě to sepsat pár postřehů.

Jedna věc je jistá, restaurační byznys stojí a padá nejen na kvalitním, chutném jídle a pití, ale hlavně na personálu – obsluze.

Kavárna v litoměřickém parku je skvělý počin. Jako rodič malých dětí ocením to, pokud se děti mohou vyblbnout na jednom ze dvou hřišť, které zde po přestavbě parku byly předělány k lepšímu a poté spočinout ideálně na venkovní zahrádce kavárny a osvěžit se chutnou kávou nebo zmrzlinou.

Youtube video

Dříve (cca rok zpět), když zde hlavně obsluhovala blond slečna (pravděpodobně majitelka), tak nebylo nejmenších pochyb, že tato kavárna by si od každého, pokud by se udělovalo hodnocení, zasloužila 100 bodů ze 100 možných.

Park Cafe Kavárna Litoměřice

Bohužel doba šla dál a během několika návštěv zde již tato sympatická slečna zde nebyla a tak místo úsměvu jsme se dočkali pouze kyselého obličeje od starší dámy, která vystřídala pozici obsluhy. Pokud by to byl pouze můj názor, nechal bych to být, ale bohužel mám nejen od členů rodiny také podobné komentáře a nejsem si jist, že sem ještě někdy zavítáme do budoucna. Bohužel nejen kvalita personálu se snížila, ale i káva nebo obyčejný grog už není tak chutný jako býval dříve. Jakoby došla „krize“ i sem a vše je tak nějak slabší – slabý grog, frapé byste chuťově nepoznali, pokud by vám zde neřekli, že to přece je Frapé !!!

Na závěr bych rád dodal, že každý dobře rozjetý podnik může skončit díky lhostejnosti zaměstnanců, což by zde, v případě velmi (dříve prima kavárny) byla velká škoda..

Park Cafe najdete na předměstí v ulici Žižkova a oficiální stránky níže.

Web: www.parkcafelitomerice.cz

Zde jsou další kavárny a cukrárny, kam také rádi chodíme v Litoměřicích na kávu či dortík :)

Káva s párou

Cukrárna Lilie

Kavárna Orbis