Kde hledat a jak najít ubytování v Čr levné i luxusní


Jak a kde najít levné ubytování v České republice poradí tento článek. Můžete využít nabídku a ubytovat se s dětmi v soukromí  chatkách, a kdo požaduje i na dovolené luxus, pak vybrané hotely jsou připraveny pro všechny náročné cestovatele.

Levné ubytování – Česká republika

Ubytování stan

Existuje mnoho serverů s nabídkou ubytování, já jich mám několik oblíbených a obvykle vyberu pension či ubytování v soukromí vždy.

Tento rok v lednu jsem se rozhodoval, zda bude dovolená v Polsku u Baltu nebo vyrazíme jinam ke Středozemnímu moři, stejně jako několik posledních let.

Zatím jsem v zahraničí nevybral nic, co by mě zaujalo, takže toto nechávám ještě „otevřené“.

V České republice každý rok trávíme v létě pravidelně tuzemskou dovolenou s dětmi, oblíbený je Národní park Šumava, kde bychom rádi alespoň týden strávili. Obvykle dovču vybírám zde.

Levneubytovani.net

Většinu recenzí, které jsem na tomto webu o ubytování napsal, jsem zamluvil právě přes tento web. Nabídka je pestrá, vše rozděleno podle krajů či turistických oblastí a po jejím rozkliknutí se zobrazí nabídka ubytování. Bohužel letní prázdniny jsou již za měsíc a ještě nic zamluveného nemám a obávám se, že tam asi moc volných ubytovacích kapacit nebude. Několikrát se mi povedlo to, že i když námi vybraný pension neměl volné pokoje, jeho majitel / majitelka zavolal do pensionu sousedního a když volno měl, mohli jsme si ubytování rezervovat zde.

Booking.com

Celosvětově známý server, který nabízí ubytování nejen v zahraničí, ale i hotely, pensiony a apartmány v České republice. Super je i mobilní aplikace Booking com, přes kterou objednáte ubytování na pár kliknutí.

V ČR naprosto vyjímečné hodnocení 10/10 mají apartmány Old Town Apartments Tyn, Residence Old Town Slaby&Bambur, Apartment Raichlova a další.

Nabídka zde (aktuálně 8912 nabídek ubytování v Čr) je větší než na prvním uvedeném webu, sami se podívejte na www.booking.com

Pokud rezervujete pobyt dostatečně v předstihu, třeba půl roku předem, pak to může být opravdu nejlevnější ubytování v ČR.

Invia.cz

Tato cestovní agentura má v nabídce nejen dovolené a zájezdy, ale i pobyty v Čr.

Letošní rok mnoho lidí kouká i na to, aby jejich dovolená byla bezpečná, proto v České republice dovolenou stráví mnohem více lidí než obvykle.

Podívejte se na nabídku (aktuálně více než 166 197 ) ubytování a pobytů na https://dovolena.invia.cz/ceska-republika/