Krtkův svět – zábavní park v Praze


Letní dny již začaly a stejně tak letní prázdniny a doba dovolených. Zámky a hrady nejsou vždy pro děti to pravé ořechové. Děti chtějí akci, zábavu a adrenalin. Pokud zbylo ve vašem rozvrhu na léto ještě nějaké místo, určitě si tam připište zábavní park Krtkův svět!

Kde Krtkův park najdu a jak se tam dostanu?

Park Krtkův svět je zábavní venkovní park, který se nachází v Horních Měcholupech na Praze 15. Dostat se tam lze autobusem (zastávka MHD Nádraží Horní Měcholupy, autobus č. 204, 240, nebo 252), vlakem (vlaková stanice Horní Měcholupy je od Krtkova světa vzdálená 300 m), nebo autem podle navigace, kterou má dnes téměř každý ve svém autě, nebo mobilním telefonu (přesná adresa je K Měcholupům 777, 109 00 Praha 15 – Horní Měcholupy).

Otevírací doba a ceník

Zábavní park je otevřen každý den od 9 do 19 h hodin včetně svátků a víkendů. Děti do 77 cm mají vstupné zdarma, to samé se také vztahuje pro osoby ZTP.

Pondělí – Čtvrtek

  • akční vstupné 9:00 – 11:00 hodin za 137 Kč na osobu
  • běžné vstupné 11:00 – 19:00 hodin za 197 Kč na osobu

Pátek – Neděle včetně státních svátků

  • víkendové a sváteční vstupné 9:00 – 19:00 za 247 Kč na osobu

Na internetových stránkách Krtkova světa si také lze zjistit více informací o vstupenkách v programu Krtek plus, nebo Krtkova lítačka.

Krtkův svět recenze

Krtkův svět nabízí zábavu pro ty nejmenší ratolesti, ale také pro školáčky.

Prolézačky

V zábavním parku na děti čekají různé druhy a typy prolézaček, skluzavek, trampolín, přírodních cestiček, dřevěných zvířátek, dřevěných domečků a chaloupek. Vše je zasazeno do přírodní části zábavního parku, který v horkých letních měsících poskytuje dostatek stínu.

Mini zoo

Nechybí tu ani mini zoo, kde děti mohou obdivovat ovce, pávy, nosály, kozy, prasata, nebo například husy. Zábavní park má také svůj rybníček s kapry. Krtkův svět je opatřen automaty s krmením pro zvířátka, takže ani tato aktivita tu nebude dětem odepřena. Rodiče se o své ratolesti nemusí v žádném případě bát, neboť všechna zvířata jsou na lidi a především na děti zvyklá a nikomu neublíží.

Lunapark

Ale co by to bylo za zábavní park bez lunaparku. Areál poskytuje nafukovací skákací hrady, vláčky pro malé, ale i pro ty větší, řetízkové kolotoče i autodráhu.

Restaurace

Samozřejmostí je také restaurace s rychlým občerstvením, káva a něco sladkého na zub pro unavené rodiče, spousta laviček a místa k odpočinku a relaxu jak na přímém slunci, tak i v pohodlí stínu.

Krtkův svět fotky

Už není na co čekat, sbalte své ratolesti a hurá…Krtek už čeká!

Zajímavosti v okolí:

Napsat komentář