Lanáček Otrokovice – dětské lanové centrum s restaurací

Pokud hledáte jednoduchý tip na letní zábavu i příjemné posezení s dětmi na čerstvém vzduchu, vyrazte do Lanáčku v Otrokovicích. Jedná se o venkovní lanové centrum určené především pro děti od 3 do 11 let. Vaše děti si užijí pestrou atrakci situovanou do příjemného prostředí lesoparku.


Rodiče si mohou užít chvíli klidu při skleničce osvěžujícího nápoje nebo se přidat k dětskému dovádění v jednotlivých částech lanového centra.

Otevírací doba

Lanové centrum je otevřené v průběhu celého týdne (včetně víkendu) v čase od 11,00 – 20,00 hodin.

Jaké atrakce lanové centrum Lanáček nabízí?

Atrakce zaměřené hlavně na sport a aktivní pohyb dětí. Součástí lanové dráhy, kterou musejí děti zdolat je pavoučí síť, netopýří most, opičí dráha.

A nejen to. Děti mají k dispozici také malou lezeckou stěnu, skluzavku, lanovku i trampolínu ve formě obřího skákacího polštáře. Jednotlivé úseky lanové dráhy jsou kvůli bezpečnosti dětí zajištěny silnými lany se záchrannými sítěmi.

Pro zklidnění dětí se nabízí prostor malého ohraničeného pískoviště. Novou atrakcí, která se vašim dětem bude zajisté líbit, jsou dětské bugíny.

Restaurace Lanáček

Rodiče i hrou znavené děti zajisté ocení možnost dát si „něco dobrého na zub“. Restaurace Lanáček pravidelně připravuje obědové menu.

Objednat si můžete také výbornou pizzu v různých variacích, saláty, zmrzlinu, dezerty i různé druhy alkoholických a nealkoholických nápojů.

Restaurace je otevřená od pondělí do čtvrtka v čase 11,00 –  21,00 hod., od pátku do soboty od 11,00 – 22,00 hod. a v neděli od 11,00 – 20.00 hod.

Můžete si zde objednat také menší rodinnou oslavu nebo narozeniny svých potomků. Kapacita restaurace je 30 míst. V letním období je otevřená i venkovní zahrádka.

Jak se dostanete k Lanáčku + parkování

Lanové centrum Lanáček se nachází naproti budově Městské sportovní haly, těsně za koupalištěm Bahňák – Baťov. Návštěvníci, kteří dorazí autem, mohou využít parkoviště před restaurací.

Pokud se rozhodnete přijet prostřednictvím MHD, nechte se linkou č. 55 dovézt na zastávku Zahradní. Odtud pokračujte po ulici Zahradní a Mánesova až k lanovému centru.

Fotogalerie

Web: www.lanacek-otrokovice.cz

Kam dál v okolí:

Napsat komentář