Lanové centrum v Oseku je dvoupatrové 3d bludiště


V tomto malém městečku pod Krušnými horami u Duchcova mezi Litvínovem a Dubí nedávno vyrostla tato atrakce pro děti, ale i hravé dospělé :) Pokud sem jedete poprvé, není moc jednoduché tento nový lanový park – 3D bludiště v korunách stromů v Oseku najít.

Kde najít lanový park – 3d bludiště

Můžete jet buď směrem na koupaliště Osek nebo sledovat cedule 3D bludiště, které jsou po celém Oseku a dojedete podle nich rovnou na parkoviště u lanového centra. Parkování je zdarma, ale míst zde není mnoho, takže sem vyrazte určitě radšji dopoledne.

Podívejte se na video, jak se sem dostat autem.

Parkování - 3d bludiště Osek
Parkování u 3D bludiště v Oseku

Od parkoviště projdete asi 50 metrů lesní cestičkou a jste na místě. My zde byli v pondělí 30.8.2015, kdy se opravovala část této atrakce a v tento den byl vstup zdarma.

Vstupné

Cena vstupného 50kč na celý den. Pokladna je hned u vstupu – schodů vedoucích nahoru k lanovým žebříkům a dalším prolézačkám.

Otevírací – provozní doba

Duben, květen, září

  • Pondělí – pátek: 14 – 18 h 
  • Sobota, neděle: 10 – 18 h

Červen

  • Pondělí – pátek: 14 – 19 h 
  • Sobota, neděle: 10 – 20 h

Červenec, srpen

Pondělí – neděle: 10 – 20 h

Děti se zde zabaví opravdu na dlouho, lanové centrum má 2 patra, to první – dole, je pro menší děti a rodiče, kteří se bojí výšek, do patra druhého musíte prolézt na jedné ze dvou stran, já se svojí výškou 186cm jsem se tam také vysoukal, děti byly neoblomné :)

Chtělo by to více podobných atrakcí pro děti i v ostatních městech nejen na severu Čech.

Patro druhé už je pro větší a šikovnější děti, je zde mnoho částí, kde je problém prolézt pro dospělé, ale při troše snahy se to dá, jen nesmíte mít velký foťák před sebou, batoh na zádech a 2 děti kolem sebe :) Ale nakonec jsme to dali v pohodě, jak vidíte na fotkách a videu.

Lanové centrum Osek 6
Lanové centrum Osek

Viděl jsem fotky ze dne, kdy se toto centrum otevíralo a opravdu jsem rád, že jsme zde byli poslední prázdninový den, kdy zde bylo celkem asi 10 dětí a stejný počet dospělých, kteří vesměs seděli ve stínu, kterého zde je dostatek, což oceňuji.

TIP: Dětem se bude líbit i Ježíškova cesta na Božím Daru.

Pod lanovým centrem je také taková menší dráha pro malé cyklisty a po pár krocích směrem k rybníku objevíte i mini-tělocvičnu, které nyní všude rostou jako houby po dešti. Můžete si zde zacvičit jak sami, tak i s dětmi.

Web: www.frytajmosek.cz

Nakonec bych dodal, přestože se nejedná o velké lanové centrum a v okolí nejsou další atrakce, jako třeba v zábavním parku Mirakulum v Milovicích, je zde pěkně, narváno jako v první otvírací den zde asi už nebude a tak, pokud to do Oseka nemáte daleko, sem určitě zavítejte.

Aktuálně: Nově je zde k dispozici i minigolf.

Mapa, kde leží bludiště v Oseku

Čtěte dále:

1 komentář u „Lanové centrum v Oseku je dvoupatrové 3d bludiště“

  1. Ano Osek může nabídnout krásné místa a vyžití včetně mnohých akcí.
    Krásné město i okolí.

Napsat komentář