Levná dovolená u moře s dětmi může začít již zítra


Právě startují last minute nabídky a aby vaše letní rodinná dovolená u moře byla levná, je třeba vybírat z nabídek, které najdete aktuálně na internetu.

Letní dovolená pro rodinu levně

Dovolená moře děti

V těchto dnech cestovní kanceláře začínají nabízet last minute zájezdy. Mnoho z vás, kdo máte děti, se budete snažit o to, aby se dovolená vešla do letních prázdnin, tj. červenec a srpen a „pokryli“ jste tak díky rodinné dovolené část volna, které děti mají a je třeba jim vymyslet program.

Bohužel problém je ten, že dovolená právě o letních prázdninách, kdy je hlavní sezona, je podstatně dražší než mimo sezonu.

Kdo ještě nemáte děti školou povinné, máte problém vyřešený. Pokud ale máte doma školáka či školáky, je třeba je uvolnit ve škole buď koncem června nebo začátkem září, kdy se tolik neučí a o nic nepřijdou.

Sám mám 2 děti, od září obě školou povinné, takže letos je poslední možnost, jak levně vycestovat mimo sezonu. Ale po několika letech, kdy jsme trávili kus léta u moře v Řecku, se chystáme poprvé na dovolenou k moři do Polska. Ale zatím nic domluveného nemám, tak uvidíme.

Navíc, právě v měsíci květnu, červnu, nebo září a v říjnu jsou dovolené opravdu levné a je z čeho vybírat. Cestování v těchto termínech je vhodné i pro seniory, kteří využijí nejen nižší cenu, ale také jim zde bude příjemněji díky nižším teplotám.

Last minute zájezdy a nejlevnější dovolená

Pro ukázku se podívejte na několik last minute nabídek, které denně sleduji a určitě bych neváhal s nákupem, protože co je v nabídce dnes, nemusí být zítra. Jedná se samozřejmě o zájezdy letecky.

Španělsko od 4 016 kč

Turecko od 4 182 kč

Řecko od 4 293 kč

Bulharsko od 5 013 kč

Portugalsko a Madeira od 5 872 kč

Rumunsko od 5 955 kč

Itálie od 6 315 kč

Egypt od 6 730 kč

Tunisko od 6 990 kč

zájezdy

Také bych doporučil pár článků, které rozhodně stojí za přečtení.