Levná dovolená u moře v říjnu


Dovolená v říjnu u moře je dostupná každému, zájezdy koupíte levně i do exotických destinací, kde je moře teplé stále a slunce svítí celý rok.

Kam v říjnu k moři

Mimo hlavní turistickou sezonu jsem v Evropě osobně cestoval pouze jednou a to bylo počátkem června a navštívili jsme Řecko – na Korfu. V té době bylo moře ještě celkem studené, ale teploty byly proti těm v České republice opravdu vysoké a více než letní :)

Největší české cestovní agentury jsou InviaDovolena.cz

Po letních prázdninách, v září, říjnu a někde i v listopadu už je moře hodně vyhřáté a teploty, alespoň přes den, stále ještě v pohodě na koupání. Dalším důležitým faktorem je cena, protože i luxusní dovolená mimo sezonu, prokud například navštívíte Dubai v SAE, vás vyjde leckdy na stejnou cenu jako týden v létě u Středozemního moře.

Pro někoho je nejhezčí dovolená v létě, kdy je přecejen větší možnost jet s dětmi, když mají prázdniny, ale pro koho je preferencí právě klidná dovolená, určitě vyrazí mimo sezonu.

Nejlevnější podzimní dovolená (říjen)

Ideální nabídka bude pro někoho třeba jen na 5 dní u moře, pokud si pobyt zde ale chcete užít, rozhodně doporučuji 12 dní dovolené.

Kam jet na dovolenou v říjnu za teplem

Výběr destinací je stále velký a rozhodně si musí vybrat každý. Můžete jet jak českou cestovní kanceláří, kde je odlet nejen z Prahy, ale i Brna a Ostravy, ale i s německou CK.

Gran Canaria

Nejlepší dovolená může být právě zde

V Egyptě – Egypt v říjnu je ideální levná dovolená u moře pro dva letecky

V Tunisku – oblíbená je Djerba

Ve Španělsku

V Maroku

Kanárské ostrovy – sem můžete letět v podstatě celoročně

Malorca

Djerba

Malta

Kypr

Kde koupit zájezd

Student Agency – Dovolena.cz

Invia

bazén moře