Levné ubytování v Polsku u Baltského moře

Kde hledat levné ubytování v Polsku u moře. Podívejte se na nejoblíbenější a nejhezčí místa, města, letoviska.

Kdo ale chce nejlevnější a co nejblíže k nádherným písčitým plážím, měl by vybírat včas, ideálně v zimě mimo sezonu a nečekat až na jaro nebo léto, kdy už je skoro vše vyprodané.

Ubytování Polsko – oblíbené destinace

Podívejte se, jaké hotely, apartmány, pensiony, chaty, chatky, bungalovy, karavany, mobilní domy – mobilheimy, vily a kempy nabízí největší ubytovací server Booking.com

Ideální volba, pokud hledáte soukromé ubytování (samota nejen pro letní pobyty zajištěna).

Apartmány / apartmánové domy

Pensiony

Vily

Kempy

Seznam kempů – stačí si vybrat kemp a lokalitu.

Hotely s bazénem

Více než 1000 hotelů s bazénem u Baltu

Další oblíbená přímořská města a letoviska u polského Baltického moře jsou tato:

Dziwnow, Lukecin, Pustkowo, Pogorzelica, Mrzezyno, Rogowo, Dzwyrzyno, Plesna, Sarbinowo, Mielno, Unescie. Lazy, Dabki, Wicie, Rowek, Karwiec, Chlapowo, Cetniewo, Chalupy, Kuznica, Jastarnia, Hel, Gdynia, Gdansk.

rezervujte ubytování - booking

Rezervujte včas, ubytování v soukromí se prodává nejrychleji. Před rokem jsem nepospíchal a měsíc před plánovaným odjezdem na Balt už nic za rozumnou cenu volného nebylo nejen v místě, kam jsme chtěli jet, ale ani v okolí.

Booking Polsko – hotely (a další ubytování) vybírejte zde

Pokud požadujete i luxusní ubytování, nebo třeba i bezbariérové, rozhodně si zde také vyberete. A ty vybrané lze navštívit i se psem.

Navštivte Polsko i v roce 2024 také, třeba se tam potkáme ;-)

polsko balt pláž
Pláž u Baltského moře

Pokud si stále nejste jisti, že dovolená v Polsku je to pravé, přečtěte si již vydané články a recenze a určitě změníte názor.

A kde se vám líbilo nejvíc? Napište do diskuze po článkem.

5 komentářů u „Levné ubytování v Polsku u Baltského moře“

  1. Bola som s dcerou na dovolené u Baltského mora a bolo to úžasné,moc sme si to užili,je to lačná a úžasná dovolená,boli sme na prelome Jula a Augusta,počasie úžasné,more teple…na rok ideme celá rodina aspoň na dva tyždne…Bola som ešte v Chorvatsku,ale v Polsku je lepšie

  2. Všetci nás odhovarali,že moře je severne, takže studené….nieje to pravda❤️

  3. Hledám doprovod do Polska k Baltu invalidy starší berle nebo Vozik cestu a ubytování platím autem bývali profil na 7 dni kdykoliv sem tlustý moc léku jen se dívat na moře pohoda muž nebo žena nehraje je to jedno jen lehce výpomoc cesta asi 6 hod.hotel nebo Apartmaˇ záleží na dohodě Praha a zpět

Napsat komentář