Lumpárium Pardubice – dětský svět a herna


Lumpárium v Pardubicích je nová herna pro děti. Otevřeno je od podzimu 2017 a tak jsme s rodinou využili volno o Vánocích a vyrazili sem na výlet.

Kde najdete Lumpárium Pardubice

Tato dětská herna se nachází hned vedle autobazaru AAA auto a už od silnice je vidět symbol Lumpária – opička :) Navíc teď v zimě stojí u vchodu velká nafukovací postava Santa Clause, takže se nemůže stát, že byste sem netrefili.

Z Prahy to je po dálnici D11 cesta na hodinu (100km), my jeli z Ústí nad Labem 2 hodiny (200km). Stačí  si do google navigace zadat Lumpárium, případně ulici a číslo – Jiřího Potůčka 290, 530 09 Pardubice.

Lumpárium Pardubice - dětský svět a herna

Otevírací doba

  • Pondělí – pátek: 10 – 19h
  • Sobota, neděle: 9 – 19h

Vstupné – ceník

Rodiče / dospělí mají vstup zdarma – palec nahoru, ne vždy to je pravidlem. Děti do 1 roku také neplatí, ZTP mají slevu 50%.

Kolik stojí aktuální vstupné zjistíte na webu – odkaz na konci článku.

Parkování

Byli jsme zde v týdnu, ale už 11h se moc nedalo u herny zaparkovat. Parkoviště před Lumpáriem bylo plné, ale pokud popojedete kousek za roh, tam se mezi domy vždy místo najde a je to také jen pár kroků k tomuto dětskému centru.

Lumpárium Pardubice (PCE) – recenze

Po vstupu do tohoto světa dětí vás uvítá obsluha, po zaplacení vstupného (které je v porovnání s jinými hernami, kde jsme zatím byli, opravdu nízké) se můžete usadit k jednomu z mnoha stolků, jež zde najdete.

Lumpárium Pardubice dětský svět 15

Celá herna a největší dětské hřiště v Pardubicích je, dalo by se říct, v jedné velké místnosti (původně zde prý byla prodejna koberců), tak si asi dovedete představit, že to je velká místnost :) Díky tomu na své děti uvidíte ze všech stran a ode všech stolů, ať budete sedět kdekoliv.

Bohužel zde není žádná šatna nebo věšáky, kam by se daly bundy pověsit, takže vše musíte mít na židli u stolu. Na druhou stranu se nemusíte o své věci bát, když je budete mít stále na očích.

U svého stolku můžete klidně sedět v botách, pokud ale budete chtít jít za dětmi na hrací plochu, je nutné jít v ponožkách. My měli opět své bačkory, protože jsme již zvyklí z jiných heren je nosit a nejedna slečna z obsluhy se divila, že to prý ještě neviděli. Nojo, člověk se učí celý život :)

Jaké zde najdete atrakce

Děti zaujaly nejvíc trampolíny a hřiště na fotbálek.

Lumpárium Pardubice dětský svět 8

Ale najdete zde mnohem víc. Klouzačku, tobogán, lanovku, spider věž, střílecí děla, mnoho koutků s kuličkami, kde se hlavně ty nejmenší děti vyřádí. Nesmím zapomenout na elektrická autíčka, to je taky parádní zábava, také jsme vyzkoušeli. Jedna jízda 25 kč.

Lumpárium Pardubice dětský svět 9

Moc se mi zde líbilo to, jak je vše čisté a i když někdo z návštěvníků třeba jen trochu ušpinil stůl, hned přiběhla obsluha a uvedla vše do původního stavu. A čisté byly i toalety, to také není vždy všude pravidlem.

Lumpárium Pardubice dětský svět 5

Restaurace – občerstvení

Kdo sem přijde hladový, nemusí se obávat, jídla na výběr zde je dost. Dali jsme si 2x pizzu a byla moc dobrá. K pití otestován :) čaj – ten byl výborný, káva také a pití pro děti tu samozřejmě v Lumpáriu též mají. Ceny jsou standartní.

Vlastní jídlo a pití se zde konzumovat nesmí, ale to ani v jiných zábavních centrech po ČR.

Web: www.lumparium.cz

Hodnocení

Tento dětský koutek nás nadchnul. Byli jsme v mnoha hernách v Čechách, které často také byly nově otevřeny, ale aby vše fungovalo na jedničku, to jsme zažili snad jen zde.

Pokud by všechny herny v České republice vypadaly jako pardubické Lumpárium, pak by bylo na světě krásně :)

Další dětské herny v Čr, kde jsme byli

Tipy kam na výlet v Pardubicích a okolí

2 komentáře u „Lumpárium Pardubice – dětský svět a herna“

Napsat komentář