Lumpárium Pardubice – dětský svět a herna

  • Lumpárium Pardubice - dětský svět a herna

Lumpárium v Pardubicích je nová herna pro děti. Otevřeno je od podzimu 2017 a tak jsme s rodinou využili volno o Vánocích a vyrazili sem na výlet.

Kde najdete Lumpárium Pardubice

Tato dětská herna se nachází hned vedle autobazaru AAA auto a už od silnice je vidět symbol Lumpária – opička :) Navíc teď v zimě stojí u vchodu velká nafukovací postava Santa Clause, takže se nemůže stát, že byste sem netrefili.

Z Prahy to je po dálnici D11 cesta na hodinu (100km), my jeli z Ústí nad Labem 2 hodiny (200km). Stačí  si do google navigace zadat Lumpárium, případně ulici a číslo – Jiřího Potůčka 290, 530 09 Pardubice.

Otevírací doba

  • Pondělí – pátek: 10 – 19h
  • Sobota, neděle: 9 – 19h

Vstupné – ceník

Rodiče / dospělí mají vstup zdarma – palec nahoru, ne vždy to je pravidlem. Děti do 1 roku také neplatí, ZTP mají slevu 50%.

Děti

  • Pondělí – pátek: 169 kč
  • Sobota, neděle, svátky: 199 kč

Parkování

Byli jsme zde v týdnu, ale už 11h se moc nedalo u herny zaparkovat. Parkoviště před Lumpáriem bylo plné, ale pokud popojedete kousek za roh, tam se mezi domy vždy místo najde a je to také jen pár kroků k tomuto dětskému centru.

Lumpárium Pardubice – recenze

Po vstupu do tohoto světa dětí vás uvítá obsluha, po zaplacení vstupného (které je v porovnání s jinými hernami, kde jsme zatím byli, opravdu nízké) se můžete usadit k jednomu z mnoha stolků, jež zde najdete.

Celá herna a největší dětské hřiště v Pardubicích je, dalo by se říct, v jedné velké místnosti (původně zde prý byla prodejna koberců), tak si asi dovedete představit, že to je velká místnost :) Díky tomu na své děti uvidíte ze všech stran a ode všech stolů, ať budete sedět kdekoliv.

Bohužel zde není žádná šatna nebo věšáky, kam by se daly bundy pověsit, takže vše musíte mít na židli u stolu. Na druhou stranu se nemusíte o své věci bát, když je budete mít stále na očích.

U svého stolku můžete klidně sedět v botách, pokud ale budete chtít jít za dětmi na hrací plochu, je nutné jít v ponožkách. My měli opět své bačkory, protože jsme již zvyklí z jiných heren je nosit a nejedna slečna z obsluhy se divila, že to prý ještě neviděli. Nojo, člověk se učí celý život :)

Jaké zde najdete atrakce

Děti zaujaly nejvíc trampolíny a hřiště na fotbálek. Ale najdete zde mnohem víc. Klouzačku, tobogán, lanovku, spider věž, střílecí děla, mnoho koutků s kuličkami, kde se hlavně ty nejmenší děti vyřádí. Nesmím zapomenout na elektrická autíčka, to je taky parádní zábava, také jsme vyzkoušeli. Jedna jízda 25 kč.  

Moc se mi zde líbilo to, jak je vše čisté a i když někdo z návštěvníků třeba jen trochu ušpinil stůl, hned přiběhla obsluha a uvedla vše do původního stavu. A čisté byly i toalety, to také není vždy všude pravidlem.

Restaurace – občerstvení

Kdo sem přijde hladový, nemusí se obávat, jídla na výběr zde je dost. Dali jsme si 2x pizzu a byla moc dobrá. K pití otestován :) čaj – ten byl výborný, káva také a pití pro děti tu samozřejmě v Lumpáriu též mají. Ceny jsou standartní.

Vlastní jídlo a pití se zde konzumovat nesmí, ale to ani v jiných zábavních centrech po ČR.

Foto galerie

Web: www.lumparium.cz

Hodnocení

Tento dětský koutek nás nadchnul. Byli jsme v mnoha hernách v Čechách, které často také byly nově otevřeny, ale aby vše fungovalo na jedničku, to jsme zažili snad jen zde.

Pokud by všechny herny v České republice vypadaly jako pardubické Lumpárium, pak by bylo na světě krásně :) 

Další dětské herny v Čr, kde jsme byli

Tipy kam na výlet v Pardubicích a okolí

Ubytování Pardubice

Levné ubytování v Pardubicích

Sdílejte článek s přáteli
  •  
  •  
By |2017-12-29T00:29:21+02:00Prosinec 29th, 2017|Tipy na výlet|

Jeden komentář

  1. Jaroslav 1.6.2019 v 12:04

    Je to tam krásné 😂😂😊

Napsat komentář