Majaland Praha


Prázdniny jsou tu a většina rodičů se snaží svým ratolestem vyplnit dvouměsíční letní prázdniny, aby se nenudili, zažili spoustu dobrodružství a srandy. Pokud nevíte, kam zavítat s dětmi v případě nepříznivého počasí, největší krytý zábavní park v České republice je vám plně k dispozici!

Majaland jak se dostat do tohoto zábavního parku

Zábavní park se nachází zhruba pět minut od letiště Václava Havla. Pokud jedete autem, stačí do navigace zadat POP Airport. V POP aréně zaparkujete zdarma a naprosto pohodlně, neboť POP aréna disponuje rozlehlým parkovištěm. Pokud se chystáte udělat si výlet autobusem, bude vám k dispozici linka Metro „A“ Bořislavka 312.

Ceník a otevírací doba

Majaland můžete aktuálně navštívit každý den od 10:00 do 20:00 hodin. Otevírací doby se mění např. o svátcích, kdy je dobré se informovat na facebookových, nebo oficiálních stránkách. Ceny celodenního vstupného se liší s ohledem na výšku osob.

  • děti do 85 cm mají vstupné zdarma
  • děti od 85 cm do 99 cm mají vstupné za 299 Kč (víkendy, svátky 399 Kč)
  • osoby nad 1 m mají vstupné za 399 Kč (víkendy, svátky 499 Kč)
  • pokud chtějí s dětmi vyrazit prarodiče ve věku 60+, ti zaplatí 299 Kč (víkendy, svátky 399 Kč)

Pokud si nejste jistí, kolik vaše dítě měří, vůbec to nevadí. U pokladny vám ho přeměří.

Majaland Praha recenze

V zábavním parku si přijdou na své všechny věkové kategorie.

Atrakce

Pro nejmenší je hned vedle restauračního zařízení zřízen koutek s malými houpačkami, prolézačkami a klouzačkami. Tento koutek ocení především maminky, které mohou v klidu popíjet kávu a přitom mít své nejmenší plně pod dohledem.

Větší dítka, pro které jsou ale rychlé kolotoče a adrenalin přeci jen ještě trochu moc, mohou navštívit lodičky na ruční pohon, létající žáby, dinosauří kolotoč, prolézačky, nebo jezírko s balónky.

Na své si přijdou samozřejmě i adrenalinový nadšenci. Své dobrodružství můžete započít na horské dráze, která vás provede temnou jeskyní. Hned vedle horské dráhy můžete nasednout na třicetimetrovou skluzavku. Vyzkoušet také můžete volný pád na padacím listu a mnoho dalšího.

Před každou atrakcí je uvedena výška, kterou musí každé dítě splňovat.

Ostatní

Uprostřed areálu se můžete občerstvit v restauraci, která připomíná včelí úl. Dát si můžete jak klasický řízek a hranolky, polévku, nebo něco sladkého na zub. Hned vedle restaurace jsou toalety a spousta místa k sezení. Děti si mohou odpočinout u divadelního představení.

Hodnocení

Po návštěvě tohoto zábavního parku budou vaše děti nadšené a určitě tam nebudete naposledy. Každá atrakce je skvěle propracovaná, kulisy a prostřední vypadají jako skutečné. Toalety jsou velmi čisté. Nevýhodou ovšem je, že v areálu je pouze jedna restaurace, která má jen dvě pokladny a fronty na jídlo jsou nekonečné. Ideální je navštívit zábavní park v týdnu, kdy je tam poměrně méně lidí, než o víkendech. Ani vzduch zde není nejlepší obzvlášť při velkém počtu lidí. Majaland ovšem nelení a už nyní se můžete na oficiálních stránkách dozvědět o nových atrakcích, které tento zábavní park připravuje!

Majaland Praha fotky