Mamutíkův vodní park – Dolní Morava

Mamutíkův vodní park a Lesní zážitkový najdete v obci Dolní Morava, nedaleko rozhledny Stezky v oblacích. Pro děti to je parádní atrakce.

Vstupné – ceník Mamutíkova vodního parku

Cena za rodinné vstupné není právě nejnižší, za tu cenu byste mohli být třeba v zoo celý den, nebo v některém z vědeckých parků, jako je Techmania Plzeň nebo IQlandia Liberec, ale když děti mají tak rády vodu, asi každý rodič jim to tak rád dopřeje :)

Aktuální ceny vstupného najdete na webových stránkách – odkaz na konci článku.

Je zde nejen Mamutíkův vodní park a Lesní zážitkový park, ale můžete zde také hned vedle navštívit i Pískový svět, je to v ceně. To jsem bohužel zjistil až doma, takže ta cena je za návštěvu 3 zážitkových parků celkem v pohodě.

Otevírací doba

Červenec – srpen – 10 – 19 h

Co zde najdete

Je tady opravdu mnoho „atrakcí“, ale to, co bude děti nejvíc bavit, jsou hráze, jezírka a mlýnská kola. Stavidla u hrází se dají dávat dolů i nahoru, takže děti si napustí „rybníček“ a poté jej vypustí k další hrázi. U toho každé vydrží opravdu dlouho.

Také zde je velké kolo, do kterého mohou vlézt malí i velcí návštěvníci a chůzí jej rozpohybovat – stejně jako křeček když běhá dokola v „kolečku“.

Je zde i dřevěné bludiště, domečky na stromě, kam si děti mohou vlézt, houpačky, tobogán – klouzačka a další zajímavosti, na které se podívejte na fotkách a natočil jsem i video.

Fotogalerie

Mapa – adresa Mamutíkova vodního parku.

Web: www.dolnimorava.cz/mamutikuv-vodni-park

Levné ubytování na Dolní Moravě