Mezi ploty je hudební festival, který se každoročně koná v pražských Bohnicích. Podívejte se na kompletní program všech účinkujících.

HUDEBNÍ CENTRAL PARK: Scéna nejpopulárnějších hudebních žánrů

HUDEBNÍ CENTRAL PARK

Moderátor: Tereza Tobiášová

SOBOTA
12:10 Artmosphere
13:30 Fast Food Orchestral
14:45 Michal Pavlíček & Monika Načeva
16:00 Lenka Dusilová & Baromantika
17:15 N.O.H.A. – DJ Set
18:30 Tomáš Klus
20:00 Richard Müller

NEDĚLE
12:10 No Name
13:30 Debbi
14:45 Mňága a Žďorp
16:00 Aneta Langerová
17:15 Sto zvířat
18:30 PSH
20:00 Xindl X

TIP: Celý festival v Praze si nejlépe užijete, když si zamluvíte ubytování na celý víkend. Doporučuji Booking.com

SRDCE CENTRAL PARKU

SOBOTA:
13:00 V. kolona – tréninková kavárna „Za plotem“ (14:00 pokračování v Oáze) /
14:15 Nadace BONA – Má život s duševním onemocněním smysl? (15:15 pokračování v Oáze) /
15:30 Centrum VIDA – Nejste na to sami! (16:30 pokračování v Oáze) /
16:45 Jeník Tyl – Jednodušší je se zbláznit (17:45 pokračování v Oáze) /
18:00 MUDr. Katarina Adamcová – Úzkost a my (19:00 pokračování v Oáze) /
19:30 Marie Solomonová – Jak jsem málem vypustila duši (20:15 pokračování v Oáze)

NEDĚLE:
13:00 Fokus Praha – Co jsou duální diagnózy a jak z toho ven? (14:00 pokračování v Oáze) /
14:15 Nadace BONA – Má život s duševním onemocněním smysl? (15:15 pokračování v Oáze) /
15:30 Centrum VIDA – Jak se žije básníkovi mimo zdi léčebny (16:30 pokračování v Oáze) /
16:45 Jeník Tyl – Jednodušší je se zbláznit (17:45 pokračování v Oáze) /
18:00 MUDr. Pavla Stopková – Úzkosti v našem životě (19:00 pokračování v Oáze) /
19:30 Duševní onemocnění a práce (20:15 pokračování v Oáze)

STREET ZÓNA: Hip hop, electro swing, ska, funky, modern rock

STREET MUSIC STAGE

Moderátor: Jan Antonín Duchoslav

SOBOTA
12:00 Kurtizány z 25. Avenue
13:15 Cocotte Minute
14:45 The Complication
16:15 Krucipüsk
17:45 Pio Squad
19:15 Mydy Rabycad

NEDĚLE
12:00 Loco Loco
13:15 Snap Call
14:45 En.dru
16:15 Prague Conspiracy
17:45 Circus Brothers
19:15 Skyline

COVER DJ LOUNGE

SOBOTA
12:00 Dug
14:00 Twin
16:00 4BeCome1
18:00 Corvin

NEDĚLE
12:00 Dug
14:00 Dolph
16:00 4BeCome1
18:00 Akrom

SRDCE STREET ZÓNY

SOBOTA:
12:45 Drogy v běžném životě pracujícího člověka (13:45 po-kračování v Oáze) /
14:00 Co frčí za drogy? (15:15 pokračování v Oáze) /
15:30 Drogy v rodině (16:45 pokračování v Oáze) /
17:00 Drogy a moje dítě (18:15 pokračování v Oáze) /
18:30 Drogy a odborná pomoc (19:45 pokračování v Oáze)

NEDĚLE:
12:45 Drogy jako pomocník? (13:45 pokračování v Oáze) /
14:00 Drogy a život na ulici (15:15 pokračování v Oáze) /
15:30 Diskuse s pražským streetworkerem (16:45 pokračování v Oáze) /
17:00 Drogy a odborná pomoc (18:15 pokračování v Oáze) /
18:30 Specializované služby pro uživatele drog (19:45 pokračování v Oáze)

ALTERNATIVNÍ ZÓNA: Umění svébytnosti – hudba, workshopy, styl

ALTERNATIVNÍ HUDEBNÍ SCÉNA

Moderátor: Václav Tobrman

SOBOTA
12:30 Jana Koubková
14:00 Květy
15:30 Precedens
17:00 Vladivojna
18:30 Timudej
19:45 Živý Jukebox

NEDĚLE
12:30 The Geront Shadows revival
14:00 U-Prag
15:30 Vanua2
17:00 Sunflower Caravan
18:30 Katarzia
19:45 Kapitán Demo

SCÉNA OTEVŘENÉHO UMĚNÍ

SOBOTA
12:15 Anna Došima
13:30 J!Scream
15:00 Láďa Latka trio
16:00 Mezinárodní konzervatoř Praha
17:30 Stará aréna
18:45 Blázni
19:45 Her English Blood

NEDĚLE
12:15 Parau Parau
13:30 B.I.Z.O.N.I
15:00 Side Effect
16:15 Pohoda, o.p.s.
17:15 LeDva
18:30 Gilberto Conti
19:45 Reggae Kings

Mezi ploty bohnice hudební festival

SCÉNA SMÍCHU

SOBOTA
12:30 Divadelní soubor „Ještě chvilku…“
14:30 Slam poetry
16:45 Divadlo Vosto5
18:30 SKUTR
20:20 Miloš Knor

NEDĚLE
12:30 Divadlo Spektákl
14:30 Na stojáka – Karel Hynek, Dominik Heřman a Petr Vydra
16:30 Bílé divadlo Ostrava
18:00 11:55
19:30 Na stojáka – Ester Kočičková, Karel Hynek a Adéla Elbel

OÁZA PRO DUŠI

SOBOTA
12:00–20:30 Bosá turistika /
12:00–20:30 ALSA, z. s. /
13:00 Acro yoga workshop /
13:00 Workshop – výroba barefoot sandálů /
13:00 LARP – skupinová terapie /
14:00 Taiči a čchi-kung /
15:00 Workshop hypnózy /
15:00 Acro Yoga workshop /
15:00 LARP – skupinová terapie/
15:30 Workshop – výroba barefoot sandálů /
16:00 Taiči a čchi-kung /
17:00 Workshop hypnózy /
17:00 LARP – skupinová terapie /
18:00 Taiči a čchi-kung /
18:00 Workshop – výroba barefoot sandálů /
19:00 LARP – skupinová terapie
NEDĚLE
12:00–20:30 Bosá turistika /
13:00 Otevřená hodina muzikoterapie – POHODA, o.p.s. /
13:00 Workshop – výroba barefoot sandálů /
13:00 Acro Yoga – vystoupení párové akrobacie /
13:00 LARP – skupinová terapie /
14:00 Taiči a čchi-kung /
15:00 Workshop hypnózy /
15:00 OSHO – meditace posvátné Země /
15:00 Acro Yoga workshop /
15:00 LARP – skupinová terapie /
15:30 Workshop – výroba sandálů /
16:00 Taiči a čchi-kung /
17:00 Workshop hypnózy /
17:00 OSHO – aktivní meditace /
17:00 LARP – skupinová terapie /
18:00 Taiči a čchi-kung /
18:00 Otevřená hodina muzikoterapie – POHODA, o.p.s. /
18:00 Workshop – výroba barefoot sandálů /
19:00 LARP – skupinová terapie

SRDCE ALTERNATIVNÍ ZÓNY

SOBOTA:
13:15 PhDr. Martin Dlabal, Ph.D. – Hypnóza a její účinky /
14:45 Mindfulness – návod na barevný život (15:45 pokračování v Oáze) /
16:15 O psychické krizi a možnostech pomoci (
17:15 pokračování v Oáze)/
17:45 10 rozdílů mezi koučováním a psychoterapii (
18:45 pokračování v Oáze) /
19:15 Psychoterapie hrou (
20:00 pokračování v Oáze)

NEDĚLE
13:15 PhDr. Martin Dlabal, Ph.D. – Hypnóza a její účinky /
14:45 Národní ústav duševního zdraví – Předsudky ubližují, zbavme se jich! (15:45 pokračování v Oáze) /
16:15 Černý – Komplexy, sny, vnitřní svoboda a C. G. Jung (
17:15 pokračování v Oáze) /
19:15 Biosyntéza: Tvar duše a paměť těla v terapii (
20:00 pokračování v Oáze)

RODINNÁ ZÓNA:Hudba, divadlo, workshopy pro rodinu i zamilované

INNOGY RODINNÁ HUDEBNÍ SCÉNA

Moderátor: Petr Srna

SOBOTA
12:00 Bubeníci & přátelé
13:00 Čiperkové
14:30 Pohřební kapela
15:45 Děda Mládek Illegal Band
17:15 Dáda Patrasová
18:45 DUNDUN

NEDĚLE
12:00 Škola písničkou
13:00 TvMiniUni koncert
14:30 Sto zvířat dětem
15:45 Písničky z představení S úsměvy idiotů Divadla v Dlouhé
17:15 Pískomil se vrací
18:45 Tam Tam Batucada

DĚTSKÁ SCÉNA RADOSTI

SOBOTA
11:45 Sacra Circus
14:00 Squadra Sua
16:15 Cink Cink Cirk
18:00 Andrea a Michaela Kratochvílovy
19:00 Bublinář Václav Strasser
19:20 Bublinová školička

NEDĚLE
11:30 AVENTYR
13:00 Taneční škola Ivy Langerové
13:50 Bubeníci a přátelé
15:00 Yoyoboys
16:20 En.dru
19:00 Long Vehicle Circus

DĚTSKÁ DIVADELNÍ SCÉNA

Moderátor: Vašek Formánek

SOBOTA
11:30 Spolek Storytelling
12:30 Spolek Taška Kladno
14:00 Divadlo na cucky
15:15 Divadýlko z pytlíčku
16:45 Studio DAMÚZA
18:00 Dětská opera Praha
19:15 Divadlo D5

NEDĚLE
11:00 Naivní divadlo
12:30 Divadlo Láryfáry
14:00 Naivní divadlo
15:15 Déčko: Taneční hrátky Jana Ondera
16:30 Baletní škola Olgy Kyndlové při SOP
18:15 Divadlo Continuo
19:15 Loudadlo

INNOGY STAN

12:00–19:00

Soutěž na tanečních podložkách / Van de Graafův generátor / Výtvarné dílny pro děti / Výtvarné tvoření s
Josefem Ratajem /
Bodypainting neonovými barvami / Relax zóna / Nabíjecí centrum pro mobilní telefony / Skákací hrad pro děti / Basketbalový koš / Sdílejte Top
Moments z festivalu Mezi ploty

HRAJ SI, BAV SE A VYTVÁŘEJ: Workshopy neziskových organizací

12:00–19:00
Obě ruce levý (Odborné učiliště Kanina) / Odpočinek v kavárně (Nadační fond pro předčasně narozené
děti a jejich rodiny) / Workshop žonglování (Žongluj Imrvére) / Ve dvou se to lépe táhne (LATA – programy pro mládež
a rodinu) / Vyrobte si vlastní Tiffany vitráž… (BONA) / Tref se do terče (Kozí pelíšek) / Kočičí výtvarná dílnička (Kočičí
domov Sluníčko) / Tkaní koberce na tkalcovském stavu a výroba papírových kytiček (Integrované centrum pro osoby
se zdravotním postižením Horní Poustevna) / Zaplňte Prahu plackami (Naděje) / Tréninková kavárna a výtvarná dílna
(NEPOSEDA) / Dobrodružství jednoho města (Auto*Mat) / Pomáhejme dětem po celém světě (Sadba) / Ymkařský trojboj (YMCA Praha) / Benefiční kavárna Linky bezpečí / Malování na obličej (Asociace neúplných rodin) / Airbrush tetování a stolní fotbálek (JAHODA) / Ušij si svého Ferdinanda… a Felixe (Atelier-koira-kissa) / Férový fotbal (F3) (INEX – Sdružení dobrovolných aktivit) / Ukázka canisterapie a práce asistenčních psů (Nadační fond CANISTERAPIE) / Jaké to je, když nemůžu komunikovat? (ALSA) / Rusko, občanská společnost a vězni svědomí (Amnesty International)

MEZI PLOTY ZOO

12:00–20:00 Vyjížďka na koni s vodičem /
12:00–20:00 Projížďka na ponících / Psí triky a dogdancing s
Alavis (začátky od 13:20, 15:00, 16:10 a 17:40 ) /
12:00–19:00 Mobilní zvěřinec (jen sobota)

SRDCE RODINNÉ ZÓNY

SOBOTA:
12:30 PhDr. Magdalena Dostálová – Psychologické aspekty pozdního rodičovství (
13:15 pokračování v Oáze) /
13:45 Naďa Soukupová: Hněv – dobrý sluha, špatný pán (
14:45 pokračování v Oáze) /
15:15 Mgr. Magdalena Strouhalová – Problematika rodičů samoživitelů z právního a lidského hlediska (
16:00 pokračování v Oáze) /
16:30 Mgr. Martina Pavla Sládková – Úloha otce v rodině (
17:30 pokračování v Oáze) /
18:00 Mgr. Michal Kašpar a Mgr.Pavlína Junová – Může být máma i tátou? (
19:00 pokračování v Oáze)

NEDĚLE:
12:30 Bára Kvasničková a Lada Poláková: Odešla jsem z ná-silného vztahu – zvládnu to? (
13:15 pokračování v Oáze) /
13:45 Mgr. Dominika Kociánová a Mgr. Pavla Jirásková – Jak poznám, že dítě potřebuje psychologa? (
14:45 pokračování v Oáze) /
15:15 Mgr.Tomáš Blaha – Výhody manželství oproti partnerství (16:00 pokračování v Oáze) /
16:30 Mgr. Pavel Rataj – Jak zvládnout partnerskou krizi (17:30 pokračování v Oáze) /
18:00 Mgr.Elena Lenártová, Mgr. Irena Vetchá – Zůstat, nebo odejít (19:00 pokračování v Oáze)

DIVADLO ZA PLOTEM: Prestižní divadla a umělci přijíždí do Bohnic

DIVADLO ZA PLOTEM

SOBOTA
13:00 Losers Cirque Company
15:30 Bohnická divadelní společnost
17:45 A studio Rubín
20:00 Chantal Poullain

NEDĚLE
11:45 Divadlo v Dlouhé
15:30 Kašpar
20:30 Divadlo Sklep

SCÉNA ČTENÍ ZNÁMÝCH TVÁŘÍ (MODRÝ SALONEK)

SOBOTA
14:00 Ivana Uhlířová
15:00 Mário Kubec a Gabriela Filippi
17:00 Veronika Žilková
19:00 Díra Na Trhu

NEDĚLE
13:00 Valerie Zawadská
15:00 Fillip Teller
16:00 Lidové spontánní divadlo
17:00 Studenti KATaP DAMU
19:00 Petr Váša

Zdroj: http://meziploty.cz

Ubytování v Praze

Přečtěte si recenze hotelu i pensionu, o kterých jsme psali.

Další dobře hodnocené hostely v Praze jsou tyto

Sdílejte článek s přáteli
  •  
  •  
  •  
  •