Mořský svět Praha Holešovice


V areálu holešovického výstaviště se nachází tento podmořský svět ryb :) Na internetových stránkách mořského světa najdete informace, jaké všechny druhy ryb a mořských živočichů se v areálu nachází.

Mořský svět v Praze Holešovicích – recenze

Řekl bych, že déle jsem četl stránky, než pak byl „ve světě“. Jde v podstatě jen o jednu místnost a pak „patro“, kde také najdete pár rybiček za sklem, ale rozhodně bych tuto „atrakci“ podvodní svět spojil ještě s další, např. návštěvou Zoo Praha, sleva na tyto dvě akce současně by se jistě vyplatila všem.

Pěkný mořský svět je i ve městě Hradec Králové, jmenuje se Obří akvárium.

Naší rodině trvala prohlídka přibližně 45minut, a to si myslím, že nestojí za vynaložených několik set korun. Což ale neznamená, že by se nám výstava nelíbila, naopak, jen nám přišlo, že tam mohlo být více živočichů k prohlídce.

Toto mořské akvárium – mořský svět najdete v části Praha – Holešovice. Nedaleko odtud je i krokodýlí zoo.

Parkování

V ulici Za elektrárnou u výstaviště je několik ploch, kde lze auto nechat. Naproti hotelu Expo je parkování zdarma, další, ale placené, je u Velké sportovní haly a také u plaveckého bazénu.

Otvírací doba + vstupné

Pokud vás zajímá, na kolik kč vás vyjde vstupné, pak ceník i případné slevy najdete na webu. Samozřejmě nechybí ani otevírací doba.

Web: www.morsky-svet.cz

Fotogalerie

Ubytování Praha

Související:

Hostivař přehrada

Napsat komentář