Motorest Nučnice


Pokud pojedete z Litoměřic směrem na Štětí nebo Roudnici n.L. podle pravého břehu řeky Labe autem po silnici, lodí po Labi, nebo na kole po cyklostezce, po šesti kilometrech Vás za obcí Křešice upoutá Motorest Nučnice.

Motorest v Nučnicích

Na jídelní lístek nás přilákala zdejší vyhlášená kuchyně a stálo to za to. Denní menu měli i těsně před 14. hodinou, tvořila ho polévka ragú a kuřecí nožičky s rýží, točená limonáda byla skvělé vychlazená, cena těsně přes 100 Kč odpovídala velikosti porce.

Dá se zde posedět pod venkovní terasou, pro děti je vybudován malý dětský koutek. Milovníci vodních sportů mohou v Nučnici využít také dráhu pro vodní skútry a vodní lyžování. Cyklisté mohou z labské cyklostezky na pravém břehu přejet přívozem do Nučniček a pokračovat po labské cyklostezce na levém břehu Labe. V Nučničkách se mohou vyfotit s loutkou vodníka v životní velikosti (kdo popojede dál do Úštěka, v Muzeu čertů  a Vodním světě taky uděláte mnoho fotek)

A malá poznámka na závěr – tímto motorestem v letech 2002 a 2013 při povodni protékalo Labe, jeho výška je vidět na značkách na pravém boku budovy, na posledním obrázku jsou vidět za silnicí povodňové zábrany. Jedeme dál !

Fotogalerie

Web: www.motorest-nucnice.cz