Napříč Itálií s batohem na zádech


Do prázdnin sice zbývá ještě pár týdnů, ale co si tak udělat malý výlet po Itálii? Ať už jste turisti nebo máte raději pohodlí hotelu tento deseti denní výlet si užijí všichni.

10 dní vlakem se stanem v batohu po BELLA ITALIA za necelých 11 000 Kč.

Směr cesty je jasný. Praha-Verona-Florencie-Siena-Pisa-Verona-Praha.

Z Prahy do Verony a zpět je nejvýhodnější jet autobusem společnosti Eurolines za pouhých 2 700 Kč na osobu. Vnitrostátní jízdenky stojí asi 400 Kč na osobu. Kempy? Můžete si je bez problému zarezervovat on-line nebo bez problémů až přímo na místě. Zaplatíte za ne průměrně 500 Kč na osobu za noc.

Kempy v Itálii

Verona

První zastávkou v nám již zmiňované Itálii bude město Verona. Každý známe Romea a Julie. Pojďme se podívat na místo pojmenováné právě po tomto zamilovaném páru. Do okna si můžete se svým milým zajít a políbit se přesně jako nám známí Romeo s Julii. Nezapomeňte také vystoupat na vrchol kopce, odkud je úžasný výhled na celou Veronu!

Florencie

Naší další zastávkou bude město Florencie. Zahrady boboli – slavný park ve Florencii v kterém jsou komplety italské renesance. Park na vás zapůsobí romanticky jsou zde možné i projížďky na koních. Jelikož je Florencie sama o sobě velmi zalidněná z kempu Michelangelo si můžete město prohlédnout v klidu shora.

Florencie - Itálie

Sienna

Naše další město se nazývá Siena. Kdo bud procházet tímto městem na každém koutku může zahlédnout svazky s levandulí, která se v Toskánsku vyskytuje! Neuvěřitelné plantáže nedaleko Siena vás nadchnou svou krásou a něžností.

Pisa

Naše poslední zastávka bude Pisa. V Pise stejně jako ve Florencii je mnoho turistů a pokud se rozhodnete navštívit šikmou věž, dejte si na to určitý prostor jelikož 10 minut, vám to určitě nezabere! Po prohlídce města se vydáme zpět do Verony odkud pojedeme autobusem rovnou do naše sladkého domova!