Navštivte Primorsko v Bulharsku i v tomto roce


Před šesti lety padla volba na Bulharsko a letovisko Primorsko. I přes velkou nevoli starší generace v naší rodině, která pamatovala ještě Bulharsko za doby komunismu či první polovinu devadesátých let. Teď je to ovšem úplně jiná země a stojí určitě za návštěvu.

Dovolená Bulharsko Primorsko

Jako dopravu jsme samozřejmě zvolili letadlo, a to směr Brno – Burgas. Po necelých 2 hodinách cesty letadlem jsme přistáli na místě určení, ovšem náš směr vedl do města Primorsko. Nasedli jsme do autobusu a ještě 50 km se přepravovali do Primorska.

bulharsko pláž ptáci

Cesta probíhala rychle, všechno bylo bez komplikací. Ubytováni jsme byli v pěkném čtyřhvězdičkovém hotelu, ke kterému patřil ještě obrovský bazén.

Hotely v Bulharsku – recenze od českých turistů čtěte zde

bulharsko primorsko 1

Co se týče kvality hotelu, tak servis byl perfektní, jídla byla chutná, nebylo si na co stěžovat. Obrovskou výhodou tohoto města je to, že tu žije početná hrstka česky mluvících lidí. To se jeví jako výhoda jednak v nakupování, jednak v jednodušší komunikaci při nějaké komplikaci. Jestli vás místní strava omrzí, není problém zajít do české restaurace, kde dostane typické česká jídla. Jedinou kaňkou byl nepořádek na ulicích, ale nebylo to nesnesitelné.

Město Primorsko

Letovisko Primorsko žije především z cestovního ruchu, proto se nemůžete divit, že tu narazíte na všechny možné obchody (oblečení, domácí výroba, jídlo). Většinu času jsme strávili u moře, kde se nachází nádherná písčitá pláž a plno lidí užívajících si letní radovánky. Jestliže už si nevyberete mezi bazénem v hotelu nebo mořem, máte možnost navštívit místní aquapark, kde se ,,vyřádí“ každý. Měli jsme trošku problémy se šacováním při vstupu, ale nakonec vše dopadlo v pořádku.

bulharsko primorsko 2

Při vyčtení plusů a mínusů mi vychází, že to byla krásná dovolená, kterou jsme si maximálně užili. Jak jsem již zmiňoval, platí tady za málo peněz hodně muziky, a tak pokud se rozhodujete, zdali si vybrat konkrétně Primorsko, tak vřele doporučuji.

Zájezdy Bulharsko Primorsko, recenze, hotely a ubytování

Zobrazit recenze nejlepších hotelů v Bulharsku.

Vyhledat zájezdy do Bulharska od všech cestovek na Invia.cz

Vybrat ubytování na Booking.com

Další hotely a zajímavé články

Sdílejte článek s přáteli
  •  
  •  

Napsat komentář