Nedobrovolný den volna a návštěva texaského baru

Pondělky jsou vždycky volné, ale já měl dnes volné i úterý a vlastně pořádně nevím, co bude ve středu. Den volna je paradoxně to nejhorší, co tu můžu dostat, protože zkrátka nevydělávám peníze a zatímco jsou všichni v práci, já tu nemám pořádně co dělat.


Bohužel nemáme zrovna ideálního manažera. Nechal mě jet 8 km na kole, abych tam viděl, že je dnes a zítra můj bazén zavřený. Ostatním jejich bazény oznamuje zásadně ráno 1-2 hodiny před otevíračkou bazénu.

Pool closed

Mně není schopný odpovědět, co se mnou bude zítra, jestli bude další ztracený den volna nebo jestli mě někam zařadí.

No aspoň jsem si zkusil dát bez pauzy cestu na bazén a zpět. Docela to šlo! Už po týdnu cítím, jak pomalu, ale jistou cestou nabírám kondičku. Sice vždycky pak vypadám jak polomrtvej, ale cítím, jak moje tělo dělá pokroky.

Cyklista po 8km

Tak jsem den využil k tomu nakoupit na večerní párty a udělat klíče těm, kteří je ještě nemají. Shlédnul jsem nejnovější díl 12 opic a odpočíval. Doufám, že zítra už do práce půjdu.

Pití a jídlo na party

Návštěva texaského baru

Tady na kraji Houstonu opravdu není moc zábavy. Člověk si musí půjčit auto nebo zaplatit Uber, aby se někam dostal, a protože zatím první výplatu dostal jen Honza, tak jsme hledali něco v našem malém Tomballu.

Zkusili jsme nejbližší bar. Na to že byl pátek, tak byl dost poloprázdný, ale tak už to tu asi bývá. Pivo za 3 dolary – asi normální cena, prostě žádnej luxus, ale jako úplnej pajzl mi to taky nepřipadalo.

Bar v Texasu

Za ten večer jsme narazili na spoustu přátelských lidí. Když jsem se tak nějak bavil s lidma o politice, tak jsem narazil na samý republikány, co nemají rádi Obamu a mají rádi Texas pro nízký daně. Úplně super, potkat lidi s takovými názory v české hospodě je skoro nemožné. Všichni tu jsou hodně hrdí na Texas a není se čemu divit. :)

Chodí tu teda zvláštně oblíkaní – respektive máme pocit, že to vůbec neřeší. Jestli je to tím, že jsme skoro na vesnici. Ale potkáte celkem majetné lidi v horším oblečení než tu chodíme my. V baru byli zajímaví chlapi s texaskými klobouky, v obchoďáku nebo fast foodu jsem si nikdy nevšiml, že by je tu opravdu někdo nosil. :)

No a teď k místním holkám. V baru byli většinou starší lidé 30-40 let, ale pochopitelně tam byly i holky 20-30 let, které nás kluky zajímaly. Prvně jsme šli za takovýma dvěma, které vypadaly tak na 20 let. Prvně se nás snažily odpálkovat španělštinou, ale člověk se nesmí nechat. Nakonec jsem si s jednou z nich hodně dlouho povídal a bylo to super.

Holky v Texasu

Teda zjistil jsem, že jim je oběma nějak 28 a jedna má 2 a druhá 3 děti. Nevěřili byste jim to, kdyby vám neukázali tapetu s dětma na mobilech. :) No každopádně obě měly rády Trumpa a jedna z nich má rozjetý 3 firmy. A to jsem si myslel, že jdu za obyčejnejma 20 letejma holkama. :)

Pak tam byla ještě jedna skupinka 4 holek, které vypadaly podobně. Tak jsme to za nima taky hecli a ty nás hned odpálkovaly, že jsou všechny vdané. WTF.

Tak jsem se nakonec nejvíc bavil s chlapama a prej to tady prostě tak je. Lidé se tu berou hrozně brzo a dělají děti. Je to tu docela silně věřící, tak asi to má svůj vliv.

Jinak co říct k baru samotnýmu. Celej večer se zpívalo karaoke, hrály šipky a chlastalo. Bylo to dost zajímavý, ale prej je tu ještě jeden bar, kde by mělo být víc mladejch lidí, tak uvidíme. Určitě tady to okolí během léta pořádně prošmejdíme. :)

Napsat komentář