Nejlevnější dovolená u moře letecky s cestovkou

Kde hledat levné dovolené a zájezdy, abyste neutratili za pobyt u moře několik platů? Podívejte se na seznam webů a hotelů, kde vaše dovolená bude stát pouze pár tisíc korun.


Kdy a kde koupit levnou dovolenou?

moře táta dítě

Nejlevnější dovolená (zájezd) je v květnu / červnu a poté po prázdninách v září a říjnu.

Ceny jsou mnohdy i o 3/4 nižší než v plné sezóně, což je červenec a srpen.

Je to logické, nejen v České republice, ale i ostatních státech mají děti letní prázdniny a rodiče musí vymyslet program, což je obvykle dovolená.

Vybírejte na Invia a Dovolena.cz

Nejlepší je koupit dovču již v zimě, kdy začíná first minute sezona (listopad/prosinec / leden) a nabídky jsou opravdu lákavé, mnohdy mají děti pobyt zdarma nebo platí jen minimální poplatek. Navíc si vyberete z velké nabídky zájezdů, což nyní, když je červen, už možné není a tak levná dovolená nebude, protože mnohé hotely jsou vyprodané a tak zbývá čekat na to, že se uvolní kapacity a tím pádem je lastminute cena opravdu nízká, ale musíte rezervovat co nejrychleji, protože levně k moři chce jet každý :)

Pokud vybíráte zájezdy na poslední chvíli, tzv. last moment, a jste rodina s minimálně dvěma dětmi, to už může být problém, když najdete nízkou cenu, hotel nebude mít rodinný pokoj, nebo bude, ale na pláž budete chodit 500m od hotelu, který bude na kopci :) Je třeba dobře vybírat a vše pročíst, abyste poté po rezervaci zájezdu nebyli překvapeni.

Důležitý parametr je také ten, aby dovolená byla pro dva a nejeli jste sami, protože pokoj a ubytování pro jednoho je dost dražší.

Mám tři oblíbené weby, kde pouze zadám parametry a vybírám z nabídek všech cestovek, které v České republice jsou. Některé mají odlety z  německých letišť. Osobně ale upřednostňuji odlet z Prahy a českého delegáta, obzvláště pokud jedete k moři s dětmi.

Invia.cz

Cestovní agentura, kterou musí, díky masivní reklamy v televizi, rádiu i na internetu, znát v roce 2016 opravdu každý.

Proč byste měli koupit zájezd právě u této cestovní agentury? Podívejte se na ukázku opravdu nízkých cen za letecké zájezdy. Slevy jsou proti cenám v sezoně opravdu slušné.

Dovolena.cz

Web, za kterým stojí společnost Student Agency, má v nabídce i mnoho zájezdů s odletem ze zahraničí – Německa a Rakouska. Kdo bydlíte u hranic, stojí to za zvážení.

A opět přináším ceny, za kolik kč můžete letět k moři.

Ceny za zájezdy včetně polopenze na 8 dní a více

Turecko od 4 830 Kč

Bulharsko od 5 991 Kč

Egypt od 6 102 Kč

Řecko od 6 934 Kč

Kypr od 6 990 Kč

Tunisko od 6 990 Kč

Španělsko od 7 378 Kč

Ceny za All inclusive pobyty – také 8 a více dní

Turecko od 4 937 Kč

Egypt od 6 690 Kč

Tunisko od 6 990 Kč

Bulharsko od 7 980 Kč

Řecko od 7 990 Kč

Kypr od 8 990 Kč

Maroko od 9 790 Kč

Stále nemáte vybráno? Podívejte se na nejoblíbenější destinace v roce 2016 u moře a také v roce 2017. Letecká dovolená je více bezpečná, než kdybyste jeli autem nebo autobusem, nehledě na to, že u moře budete podstatně dříve.

Co si ještě přečtěte

4 komentáře u „Nejlevnější dovolená u moře letecky s cestovkou“

  1. Díky za tipy, weby jsem dnes pročítal celý den, ale najít na prázdniny pro rodinu s dětmi pobyt na 8-11 dní včetně polopenze / all incl. za cenu pod 50 tisíc se nedá. Pokud nechci jet do Turecka či Egypta a Tunisu, kde ceny jsou nižší, ale kdo by tam dnes jel. Poradí někdo zda hledat ještě jinde nebo budu muset sedět celé dny u počítače a hlídat lasty?

  2. Moc díky za článek, hned mám zase lepší přehled co se týče cestování s cestovní kanceláří :-)

Napsat komentář