Noční Pattaya – Thajsko

Večer nám průvodce v Pattayi Petr Zlesák vysvětluje kategorie děvčat – ty nejnižší stojí u beerbarů – vyšší jsou v go-go barech a nejvyšší v body massage.


Jsem vyzván k návštěvě „kočiček“ p. Stránským nar. 1921, prožil 3.5 roku v Terezíně (oženil se zde s první láskou) a Osvětimi, o levé oko přišel infekcí, nyní jezdí přednášet mladým do SRN a Finska. Začínáme večeří v 18.30 hod., v restauraci pro místní obědval za 50 Bht, ale již mají zavřeno, v německé si dáváme opečenou rýži s kraby + Sigha = 170 bht, odmítáme bockwurst za 50 bht !, při vycházení se podíváme vlevo a skáčeme pod kola motorce jedoucí zprava !, oni zde jezdí obráceně ! Pick-up nás doveze k Tops a zahne vlevo, jdeme pěšky kolem beerbarů – „halo welcome“ a tahají nás za ruce, děda – je mi 81 a mám 15 let cukrovku, přecházíme na pravou stranu Beach Road, je zde klidněji a méně vtíravá nabídka, 1x průhledná halenka a bez prádla.

Konečně po 20 min. jsme u noční pěší zóny v prodloužené Beach Road – je jako delší Příkopy, massage thai – 200, oil – 300, foot – 200 bht, vcházíme a vycházíme z go-go, až nás naláká Amazon A-go-go, free tequila with every beer, za 95 bht se naučím pít mexický kaktusový nápoj se solí a citrónem, u tyče tančí dvě nahoře bez a dvě s, pak odkládají i ty dvě, jsou mladé a dětské, mají čísla, dědovi se líbí, já ?! A již dvě přicházejí, „hallo“ a podávají ruce, děda je odhání, že chceme být sami a u tyče najednou mají všechny podprdu, dopíjím, děda ne a jdeme jinam. Thajský box s ranou sudímu jsme již jednou viděli, Club Elektric Blue má Chang Beer za 35 bht, ostatní za 90 bht, v přízemí jsou dívky oblečené, v patře nahé, ale velmi málo osvětlené, než přijde pinglice, odcházíme, směr cesty měníme až když angličtinu vystřídá ruština. Zláká mě Privat Club – prý nejlepší v Pattayi, jdeme do patra s šéfovou, vede mě za ruku, obhlédneme kozičky, průvodkyně si rozepne dva knoflíčky halenky a stále držíce mě za ruku nás doprovází zpět, děda asi v šoku odchází vlevo, přesvědčuji ho, že znám cestu zpět a opakuji to ještě jednou.

invia

Poslední nám zbývá body massage, vystupujeme z busu u Alcazaru, kde vystupují transsexuálové – člověk, který má primární pohlavní znaky muže, ale cítí se být ženou příp. naopak a transvetisti – mají částečnou poruchu pohlavní identity – páni se oblékají do dámských šatů, v body za sklem sedí očíslované oblečené masérky, za 800 bht vlastním namydleným tělem masírují. Exkurze proběhla, busem se vracíme k minimarketu a jsme u hotelu, provokuji pivo před spaním, ale p. Stránský má ve 23 hod. noc.

KOUPIT ZÁJEZD DO THAJSKA >>

1.díl cestopisu z Thajska – Noční Bangkok
2.díl cestopisu z Thajska – Města Bangkok a Ayutthaya
3.díl cestopisu z Thajska – Zlatý trojúhelník v jihovýchodní Asii
4.díl cestopisu z Thajska – Pattaya – nejnavštěvovanější turistické centrum Thajska
5.díl cestopisu z Thajska – Sloní show a foto s tygrem
6.díl cestopisu z Thajska – Noční Pattaya
7.díl cestopisu z Thajska – Thajská masáž a letíme domů

Napsat komentář