Nové bydlení v USA


Stěhování bylo napínavé do poslední minuty. Když jsme šli vybrat peníze na vytvoření šeku, tak jsme narazili na Honzův limit, o kterém vůbec nevěděl. Takže jsme měli vybranou polovinu peněz a hledali řešení, kde během 1 hodiny vzít tu druhou polovinu.

Nové bydlení v Americe

Tak jsem do toho šel all in, vše co jsem měl a ještě nám pomohly holky, se kterými jsme dočasně bydleli. S tím bydlením bylo tolik komplikací, že tato poslední už byla skutečně třešnička na dortu. Ale podařilo se a bydlíme!

Nové bydlení v USA
Nové bydlení v USA

Jinak pořád nemáme zařízenou wi-fi, takže proto stále fotky postuju hlavně na instagram a ne sem. Mám sice 5GB dat, ale jsem tu týden a 2GB už mám pryč. Wi-fi tu totiž není ani ve fast foodech ani na bazénech. Našel jsem ji jedině ve Wallmartu.

Nové bydlení v USA 2
Nové bydlení v USA 2

Bydlení je krásný zvenku i zevnitř. Nakoupili jsme kola, ale tento týden nás ještě do práce budou vozit zaměstnavatelé. Pracujeme teď každý den, ale jen 7 hodinový směny. Za to máme nejklidnější bazén, co si člověk může přát.

Sice maximum je 10 lidí ve vodě a je to v bohatší čtvrti, takže jsou navíc všichni hodně slušní, ale za to je to v lese a tak tam máme celkem dost zvířátek. Včera jsme vyndavali z vody hada, ještěrku a obřího brouka, ze kterýho děti pištěly. Žab a komárů je tam taky požehnaně.

Včera večer přiletěla Aduš a dnes přiletí zbytek party. Bude nás teda na bytě 6 a hned to tu bude veselejší. Ve dvou jsme se teda taky nenudili, ale spíš proto, že jsme pořád něco zařizovali. Elektřinu, pojištění atd. to vše si musíme dělat sami. Aspoň nás to dost naučilo.

Související:

Napsat komentář