Nový design webu Autovylet.cz pro rok 2016


Protože web Autovýlet.cz funguje již 3 roky, nový design je zde a také ve třetí verzi. Přečtěte si, co je nového.

Původní vzhled webu na těchto stránkách byl od listopadu 2014, jak jsem popisoval v tomto článku a podívat se na něj můžete i zde pod nadpisem. Od té doby poměrně dost narostl celosvětově počet uživatelů, kteří na internetu hledají informace prostřednictvím mobilních zařízení, jako jsou chytré telefony a tablety.

Rychlost webových stránek je důležitá a samozřejmě i to, aby se na mobilu dobře prohlížely, což sice verze původní celkem splňovala, ale nedalo se tam nastavit to, co umí tato šablona nová.

Ale má toho nastavení tolik, že ještě o víkendu bude co dělat :)

Snad se vám ale bude líbit víc než původní a budete na tyto stránky chodit i nadále pro informace o cestování, číst cestopisy, tipy na výlety, ale třeba i recenze hotelů u moře, když je teď nejlepší doba na nákup First Minute zájezdů.

autovylet verze 3

Pokud máte jakoukoliv připomínku, co zde přidat, ubrat, zlepšit, budu rád za všechny podněty v komentářích pod článkem.

Miloš

1 komentář u „Nový design webu Autovylet.cz pro rok 2016“

  1. Děkuji za pěkný (novoroční) dárek. Navštěvuji tyto stránky skoro denně, hlavně z práce přes mobil a nový vzhled je pěkný a na mobilu je ode dneška vše dobře vidět, takže spokojená jsem. Články by mohly ale vycházet častěji, protože ten 1-2 týdně je málo a ty starší mám už všechny přečtené :-) Nejvíce mě zde baví cestopisy a popisy letovisek u moře, kam nyní dovolenou sama vybírám, tak se osobní doporučení vždy hodí. Jiřka

Napsat komentář