O nás

Každému je už při prvním pohledu asi jasné, že web není možné tvořit jako one man show. Přestože to zpočátku tak bylo a články jsem psal jen já – Miloš, postupem času jsem zapojil i část rodiny.

Autovylet.cz je „rodinný podnik“

Ano, dalo by se to tak nazvat, protože více než 130 článků už napsal i můj táta, který se podílel na několika desítkách cestopisů, protože je to velký cestovatel. Abychom zde neměli jen mužskou převahu, oslovil jsem i mojí drahou ženu. Ta napsala mimo jiné několik článků o zoologických zahradách.

Název našeho webu lze vyložit dvěmi způsoby, buď jako cestu autem nebo jako cestování na vlastní pěst, od toho název auto.

Samozřejmě už z názvu a popisu webu vyplývá, že jeho velká část je zaměřena na výlety a dovolené s dětmi – hlavně u moře. Kdybych žádné neměl, asi by tolik článků z hlavy vymyslet nešlo. Takže tímto děkuji i své dceři Veronice a synovi Péťovi, že je zatím stále ještě baví s tátou a mamkou na ty autovýlety a dovolené jezdit :) A díky tomu také  rozšiřovat tyto cestovatelské stránky.

Redakce

Redakci můžete ale tvořit i vy. Cestujete rádi, píšete a fotíte? Pak i váš článek může být zde na webu umístěn, tak jako ty od Redakce.

Napište nám

Chcete nám cokoliv sdělit a napsat? Pak prosím využijte sekci Kontakty.