Oceanarium Miedzyzdroje Polsko

Oceanarium je vodní svět v polských Mezizdrojích. Návštěva byla v plánu a zde jsou informace, zda sem také zavítat, nebo toto místo na dovolené vynechat.


Oceanarium Mezizdroje

Oceanarium Miedzyzdroje Polsko

Místo najdete jednoduše, je před ním velký dinosaurus. Sice s tím nemá nic společného, ale děti určitě zaujme, navíc nemá jednu ruku :) Hned vedle je Chodník hvězd.

Otevírací doba

  • Denně 10 – 17 h
  • Otevřeno od 31. března do 31. října

Ceník – vstupné

  • Dospělí – 15 zl
  • Děti – 15 zl

Je zde několik akvárií, kde uvidíte hodně ryb.

Oceanarium Miedzyzdroje Polsko 2

Namátkou žraloci, sumci, klaun očkatý, tropické ryby všech velikostí a barev, platýzi, pirani, perutýn a další.

Oceanarium Miedzyzdroje Polsko 3 Oceanarium Miedzyzdroje Polsko 4 Oceanarium Miedzyzdroje Polsko 5   Oceanarium Miedzyzdroje Polsko 7 Oceanarium Miedzyzdroje Polsko 8

Zajímavá byla žába vypadající jako kámen :)

Oceanarium Miedzyzdroje Polsko 6

TIP: Připomínal mi vodní svět v Úštěku.

Toto je v horní expozici. Je zde i jedna dole v přízemí, kde jsou hadi a další potvory, ale to se platí samostatně. Zde jsme už nebyli, ty ryby stačily. Pokud máte pár zlotých navíc, a děti sem budou chtít zajít, pak Oceanarium můžete navštívit. Jinak bych ale stejně jako zubří oboru už toto místo podruhé také navštívit nemusel.

Web: www.oceanarium.com.pl

Mapa

Mezizdroje – kam ještě s dětmi

Ubytování v Mezizdrojích (booking)

7 komentářů u „Oceanarium Miedzyzdroje Polsko“

  1. Podle fotky te budovy me pripadne ze to uz neni Oceanarium ale neco jineho se zviraty.Oceanarium jsem videla v centru v jine budove.Mozna to od doby co byl tento clanek prestehovali a bohuzel upravili i ceny.
    @p.Marek, jsem ted v Mezizdrojich, stoji to za tech 45 zl?

  2. Od letoška je v Miedzyzdrojích zcela nové, mnohem větší oceanárium za podstatně vyšší cenu. To předchozí bylo spíš akvárium, jaké je v Polsku v každém větším letovisku.

  3. Řekl bych, že stálo, je to tak na 1 – 2 hod. Dětem se to líbilo, má to 3 patra, ve dvou jsou akvária a ve třetím patře je i místnost pro hraní dětí a odpočinek rodičů.

  4. To je príma, tak si necháme něco na příště, když nebude zrovna počasí na pláž.

Napsat komentář