Pampalánie v Ústí nad Labem je rodinné centrum pro děti


Nová herna pro děti, to je Pampalánie v Ústí nad Labem. Najdete ji na Severní Terase v ulici Mírová a na zdejší atrakce budou ještě dlouho vzpomínat.

Pokud vám zdejší prostory budou povědomé, je možné, že si pamatujete hernu Play Factory, která na tomto místě byla dříve v letech 2012-2014.

Na Severní Terasu, kde je Pampalánie, chodíme s dětmi často. Hlavně v létě, protože zde je dost místa na sportovní vyžití – kolo, in-line a také zde je pěkné hřiště pro malé i větší děti, více o tom píšu v článku Kam s dětmi v Ústí.

Pampalánie – herna pro děti a rodinné centrum

Pampalanie - dětská herna v Ústí nad Labem

Najdete ji v ulici Mírová, ale pokud přijedete autem, lze zaparkovat i v ulici Svojsíkova. Pojedete-li trolejbusem, vystupte na zastávce Gagarinova, odtud toje cca 200 metrů kolem restaurace Stodola do menšího kopce.

Pampalánie rodinné centrum Ústí n.L. 1

Po vstupu zaplatíte na „recepci“, kde je zároveň i šatna. Zde necháte boty a bundu a buď vyrazíte pouze v ponožkách, nebo si můžete půjčit pantofle, což doporučuji, protože po hodině sezení v kavárně nohy prochladnou.

Poté jdete po schodech do 1.patra, kde je herna.

Opravdu je velká, to je asi první, co vás zaujme.

Pampalánie rodinné centrum Ústí n.L. 19

Návštěvník podobných dětských center asi bude znát většinu atrakcí, jako je trampolína, koutek s míčky, prolézačky, klouzačky – tobogán, ale třeba i velké lego.

TIP: Pěkné Muzeum LEGA je v Praze.

Pampalánie rodinné centrum Ústí n.L. 8

Co jsem ale ještě nikde neviděl, je klouzačka, po které se jezdí na klasických bobech, jako mají děti v zimě na sníh :) Zde mají podobnou funkci, jen jim chybí brzdy, které ale potřeba nejsou.

Další zajímavou a celkem originální zábavou jsou elektrické formule, které je ale nutné zaplatit navíc – 20kč za žeton, který vám vydá obsluha kavárny. Pravda, mohlo to být zdarma, když vstup stojí minimálně 100kč/dítě, ale zase jsme v Čechách a je mi jasné, že by u těch autíček byla stále fronta.

Pampalánie rodinné centrum Ústí n.L. 16

Děti zde také najdou malé fotbalové hřiště a hned vedle něj i salonek, například pro pořádání oslav.

Takže děti můžete „vypustit“ a sami se pohodlně usadit a dát si kávu, domácí limonádu, vodu, zmrzlinu, pizzu, panini, toust nebo další dobroty z nabídky. V létě je možné sedět i na venkovní terase.

Pampalánie rodinné centrum Ústí n.L. 2

Díky velké lcd televizi lze sledovat, kde se vaše děti právě nachází, protože díky velikosti areálu není možné na ně dohlédnout od stolu : )

Pampalánie rodinné centrum Ústí n.L. 3

Wi-fi připojení k internetu zde samozřejmě nechybí, takže zde můžete i pracovat, což asi příště sám osobně využiji. Kavárna je nekuřácká, což je v dnešní době snad již samozřejmost.

Jako otec dvou dětí, stále ještě ve věku, kdy tyto atrakce využijí, musím napsat, že zde budeme častými návštěvníky :D

Pampalánie rodinné centrum Ústí n.L. 9

Nejlepší čas na návštěvu je dopoledne, kdy zde není tolik dětí, ale i cena je příznivější než po 13h či o víkendu.

Otevírací doba je od pondělí do pátku 9-19h, o víkendu 13-19h.

Ceny začínají od 99kč/dítě, dospělí v týdnu neplatí do 13h, odpoledne a o víkendu lze zakoupit rodinné vstupné.

Web: www.pampalanie.cz

Další dětské herny v okolí blízkém i vzdálenějším

Další pěkné dětské zábavní centrum je Domeček u rondelu na Bukově.

Napsat komentář