Pension Duel nabízí levné ubytování v Ústí nad Labem


Pokud vás kroky zavedou do Ústí nad Labem a zůstanete i přes noc, ubytovat se můžete v tříhvězdičkovém pensionu Duel, který vám nabídne klid a pohodlí. Pension je situován v klidné ulici jen kousek od centra města.

Snadno se do pensionu dopravíte nejen autem, ale také autobusem a vlakem, jejich zastávky a stanoviště jsou v blízkém dosahu. Ať už se v Ústí nad Labem ocitnete z důvodů pracovních nebo čistě rekreačních, v pensionu Duel si zaručeně odpočinete.

Pension Duel Ústí nad Labem

Co od pensionu čekat?

Už tři hvězdičky pensionu napovídají, že nabízí dobré služby a spokojení zákazníci jsou na prvním místě. V pensionu se můžete ubytovat v jednom z celkem 12 pokojů nebo v jednom apartmánu, který penzion nabízí. Za noc v jednolůžkovém pokoji zaplatíte 800 Kč, čtyřčlenná rodina, která si sjedná apartmán zde za noc nechá 1690 Kč.

Na webu Booking.com je tento pension označen jako jeden z bestsellerů v Ústí nad Labem!

V pensionu Duel není možné platit kartou, což může být pro některé hosty značně limitující. Je potřeba si zajistit vždy dostatečnou hotovost.

Vybavení pensionu

Co každého hosta potěší je soukromí v podobě koupelny a sociálního zařízení na každém pokoji. I další vybavenost pokojů je zcela dostačující. Ve vybraných pokojích je k dispozici televize, ve všech pak trezor, telefon spojující pokoj s recepcí, samozřejmostí je pak volný přístup k wifi síti a čistota interiéru.

Zejména v letních měsících můžete využít i zahradu pensionu a zabezpečenou úschovnu na kola.

Celoročně pak můžete využívat společenskou místnost v pensionu, kde vám bude naservírovaná snídaně a další drobné občerstvení. Pozor, krom snídaně se v hotelu nevaří. Naplnit žaludky a zahnat chutě však můžete v centru města Ústí nad Labem, kde se nachází četné restaurace, hospůdky,  kavárny a cukrárny. Když do Ústí nad Labem přijedete autem, můžete využít uzavřené parkoviště. To je sice zpoplatněné, avšak částka 50 Kč stojí za pocit jistoty, že váš nejnovější model auta nic neohrožuje. Nebo ne?

rezervujte ubytování

Kam do okolí?

Pension Duel na Moskevské ulici v Ústí nad Labem vám může být základnou pro návraty z dobrodružných výletů. V Ústí nad Labem a v jeho okolí to totiž žije.

Další ubytování v Ústí nad Labem

Pension Duel však není jediným místem, kde se lze v Ústí nad Labem ubytovat. Využít můžete Interhotel Bohemia v centru města, Penzion na Hvězdě, Pivovar Hotel Na Rychtě, hotel Vladimír, Clarion Congress hotel, levnější řešení pak nabízí ubytovna Garni a další. Jak vidíte, v cestě do Ústí vám už nic nebrání, rozhodně tedy ne nedostatek ubytovacích zařízení. Tak přijďte prozkoumat krásy Ústeckého kraje.