Pension U Hořejšů Zadov

  • pension u hořejšů zadov

Hledáte-li celkem levné ubytování na Šumavě, pak je tento pension jedna z možností.

Obec Zadov je opravdu malá, pokud pojedete vlastním vozem, tak si v navigaci zvolte obec Stachy, která leží asi 5km od Zadova a poté už díky ukazatelům trefíte bez problémů. Chatu zde má i lyžařka Kateřina Neumannová, ale ceny za ubytování jsou „mírně vyšší“ než standartní.

Pension U Horejšů Zadov

Pension u Hořejšů má 7 pokojů, vedle sousedící restauraci s venkovní zahrádkou a nad restaurací i bowling. V zimě můžete využít i sjezdovku, která je hned vedle areálu.

Pokoje jsou standartně vybaveny, měli jsme 4-lůžkový v přízemí, první den tam bylo celkem chladno, v 1.patře jsou pokoje teplejší. Televize, lednička i wi-fi už je dnes standart, stejně jako wc a sprcha na pokoji.  Pokud nemáte zaplacenou polopenzi můžete využít kuchyňku a připravit si snídani či večeři sami. Nejsem příznivce „paštikové“ dovolené, ale zde v tomto hotelu asi není jiná možnost, snídaně stojí 80kč, na výběr je toho celkem dost ale co mě urazilo je naředěný multivitaminový nápoj vydávaný za džus, člověk projí stěží jídlo za 30kč a ještě mu ředí pití a ani káva zde nebyla k dispozici, pouze samodomo nescafé :-/ K večeři jsme si dali šišky s mákem, které byly výborné  a svíčkovou, o které už to samé napsat nemohu. Takže pokud můžete, jídlo v této restauraci vynechte, jinak k ní nemám výhrad, ale asi bychom se sem už podruhé nevrátili.

rezervujte ubytování

Web: www.uhorejsu.cz

Kam na výlet na Šumavě:

Sdílejte článek s přáteli
  •  
  •  
By |2017-01-31T14:44:24+02:00Srpen 3rd, 2013|Pro děti, Šumava národní park, Ubytování|

Napsat komentář