Penzion Blanice Husinec


Možností k ubytování v jižních Čechách je mnoho a zde je Penzion Blanice je další, který jsme prověřili. Najdete jej u hlavní silnice a hned vedle mostu přes stejnojmennou řeku.

Ubytování v Husinci

Pension Blanice Husinec

Dům má 2 patra, přízemí je vyhrazeno pro majitele domu. Vybavení pokoje je skromné, na televizi velikosti dnešního mobilu se téměř nedá koukat, a když se zadaří, že jde signál, pak to není na dlouho. Sprchový kout a celkově koupelna také už něco pamatuje, takže pokud zde budete ubytovaní, berte to spíše jako možnost na přespání 1-2 dny, což byl náš případ.

Penzion Blanice Husinec 2

Vesnička a celkově okolí je moc pěkné, procházky u řeky se vám budou líbit a je odsud kousek do všech měst v okolí, na doplnění proviantu doporučuji jezdit do Prachatic, které skýtají větší možnosti než Husinec, kde snad není kromě hospody ani jeden obchod.

Byli jsme zde v létě 2011 a od té doby na jihu Čech vyrostlo několik rozhleden, které zaujmou každého, například Stezka korunami stromů na Lipně.

Komu by zdejší pension nevyhovoval, může se na další nabídky ubytování, které město Husinec nabízí, podívat na známém webu Booking.com.

Napsat komentář