Penzion Daniela Boží Dar – recenze ubytování


Útulný a zrekonstruovaný penzion v Krušných horách s příjemnou rodinnou atmosférou nabízí ubytování v pokojích a apartmánech. Nově jsou k dispozici i 2 sauny – infrasauna a klasická sauna, wellness, vířivka a solná jeskyně. Ubytování je vhodné nejen pro rodiče s malými dětmi.

Penzion Daniela recenze

Penzion Daniela Boží Dar

Kvalita ubytování

Apartmány dvojlůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové, pokoje jednolůžkové, dvojůžkové a třílůžkové.  Celková kapacita penzionu = 50 lůžek. Check in od 14ti hodin, check out do 11ti.  Penzion čistý a moderní. Pouze jediná nevýhoda byla tenká matrace a nekvalitní polštář. Doporučujeme si vzít svůj vlastní, pokud to možnosti dovolí. Mužské a dámské záchody se sprchovými kouty jsou společné v případě, že bydlíte v pokojích. Na pokojích se nachází televize, skřín a umyvadlo.  V hotelu lze též najít dětskou hernu a místnost pro přípavu dětské stravy. Není nutné se obávat ohřevu dětské stravy. Mikrovlnka a elektrická konvice je k dispozici.

Strava

Snídaně podávána od 8 hodin, což může být pro turisty celkem pozdě,  formou bufetu. K večeři se vybírá celkem  z bohaté nabídky. Pozor jen na cenu. Vyplatí se doplatit si polopenzi. V ceně je hlavní jídlo a polévka. Personál nemá problém s tím se s vámi dohodnout a polévku například sníst druhý den. Jedna malá nevýhoda byla, že je potřeba s sebou nosit papír s údaji o polopenzi. Personál si odškrtává z papíru jídlo na seznamu, které jste snědli. Pro personál sice jednoduché řešení, ale pro klienta celkem nepraktické.

Poměr cena vs. kvalita

Cena odpovídala kvalitě. Hotel nabízí jak uvnitř, tak venku dětské koutky, jídlo dobré, hotel čistý.

Kvalita servisu

Příjemný a velice ochotný, na požádání nebyl problém požádat hudebníka, aby ztlumil hudbu. Při posezení se personál přišel několikrát zeptat, jestli je vše v pořádku a jestli nám nic nechybí.

Zábava

V okolí celkem dost zajímavých turistických cílů – Klínovec, Fichtelberg, rašeliniště, atd. V sobotu večer hrála živá hudba.

Ubytování Boží Dar

Autor textu: Katka H.
Zdroj fotografie: penziondaniela.eu