Penzion Fénix Liberec

Penzion se nachází pod Ještědem, v liberecké čtvrti Horní Hanychov.


Hotel Fénix Liberec

Majitelé penzionu byli vždy velmi příjemní a ochotní. V penzionu je na výběr několik pokojů pro 2 osoby, 3 a 4-lůžkové pokoje i apartmán pro větší rodinu.

Rodinné pokoje (alespoň ten 4-lůžkový) jsou kromě nadstandardního vybavení jako je LCD TV, DVD přehrávač, trezor a mini-lednička vybavené i hračkami, ale třeba i  nočníkem, sušákem, což rodiče menších dětí jistě ocení. Na oficiálních stránkách je možnost zarezervovat si pokoje, kde přesně vidíte, kdy je jaký pokoj ještě volný. Výhled je i na zahradu, kde je dost zábavy pro děti i relax pro dospělé.

Na rozhlednu Ještěd z oken hotelu je krásný pohled

K přenocování je samozřejmostí možnost snídaně, kde je nepřeberné množství občerstvení, kde si vybere určitě každý i děti. Jako například vajíčka, párečky, slanina, musli s jogurtem či mlékem, ovoce, zelenina, uzeniny, sýry a několik druhů pečiva. V penzionu je otevřena samoobslužná kavárna – bar.

V blízkosti penzionu je OC Nisa, kde si můžete nakoupit třeba večeři a v pohodlí pokoje povečeřet (v pokoji byly skleničky, hrnečky, lžičky) nebo můžete navštívit restaurace v okolí Fénixu. V pokoji je návštěvní kniha, kde jsou všechny informace i o restauracích, možnosti si zapůjčit DVD filmy, ale třeba i herní konzoli X-Box 360 a výhodou je samozřejmě i střežené parkoviště (na okruhu televizním k nakouknutí).

S dětmi navštěvujeme obvykle libereckou Zoo, která určitě stojí za prohlídku, samozřejmě rozhledna s lanovkou Ještěd. Babylon, kde je vyžití pro celou rodinu. Aquapark, na větší plavání to sice není, ale je tam několik atrakcí (nejen pro děti), dále Lunapark, což jsou houpačky, klouzačky, kolotoč, mašinka a mnohé další zábavné atrakce a pro větší děti a rodiče IQ-park. Nově rozhodně doporučuji k návštěvě i moderní science centrum s planetáriem IQ Landia.

Při odjezdu jsme dostali slevu 10% na příští návštěvu. Tento penzion – hotel můžeme jen doporučit.
Určitě sem zavítejte!

Podívejte se na další fotky na webu Booking.com, kde má tento hotel hodnocení od návštěvníků 9,6/10 !!!

rezervujte ubytování

Fotogalerie

Fénix inspiration design hotel

Liberec xix – Horní Hanychov,  Ještědská ul.

Další hotely v Liberci a okolí

Hotel Babylon

Hotel Pytloun

Hotel Radnice

Grand Hotel Imperial

Hotel Petra

Hotel Zlatý Lev

Hotel Arena

Hotel Clarion

Kam v okolí Liberce na výlet

Až vše v tomto městě navštívíte, doporučuji vyrazit směr Harrachov. Za den se toho zde dá zvládnout dost, například:

Mumlavské vodopády

Bobovou dráhu a tříkolky v Harrachově

Farma Hucul je také pěkná a dětem se bude líbit.

A na nejvyšší horu Sněžku také můžete vyrazit, když to čas i počasí dovolí, stojí to za to.

Napsat komentář