Penzion Hainiš Janské Lázně – prima ubytování v Krkonoších


Ubytování v Janských Lázních jsem vybíral cíleně. Velkou část České republiky máme procestovanou, ale Krkonoše moc ne a kam jinam zavítat než poblíž Sněžky, Pece a Špindlu.

Penzion Hainiš

Pension u Hainišů najdete na pěkném klidném místě v Janských Lázních, na konci Zvonečkové ulice.

Penzion Hainiš - Janské Lázně - ubytování

Penzion Hainiš - Janské Lázně - ubytování 7

Je hned u sjezdovky, takže v zimě ideální poloha. My přijeli koncem dubna a bylo krásné slunečné skoro letní počasí, takže po sněhu ani památky.

Penzion Hainiš - Janské Lázně - ubytování 6

Majitel pensionu je sympatický starší pán, i když jsme přijeli už ve 13h, ochotně nás ubytoval, přestože je to často standart až od 14h.

Jak vidíte na fotkách ubytování bylo skromné, ale mělo vše co člověk potřebuje.

Na luxus si nepotrpíme, stačí postel, teplá sprcha, v kuchyni pár vybavení, aby bylo možné si udělat kafe nebo čaj a wifi se taky hodila.

Penzion Hainiš - Janské Lázně - ubytování 3

Navíc v apartmánu byla v kuchyni jedna tv a druhá v ložnici, takže výbava ažaž :)

Penzion Hainiš - Janské Lázně - ubytování 2

Postele byly pohodlné a spalo se výborně.

Penzion Hainiš - Janské Lázně - ubytování 1

Bohužel jsem zapoměl vyfotit kuchyň, tak alespoň pár informací a vybavení. Stůl + 4 židle, mikrovlnka, rychlovarná konvice, sporák, lednička, nádobí, hrnce, příbory, no prostě ve zkratce komplet výbava. Jediné co nám chybělo byl Jar na mytí nádobí (ten doporučuji vzít s sebou, případně dokoupit – v Trutnově asi 15 km vzdáleném je Kaufland).

Pension je nekuřácký, parkování hned vedle, pro děti trampolína, no paráda. Navíc v ceně zdarma čerstvý vzduch a parádní výhled do okolí.

Pokud vybíráte, kam vyrazit třeba v létě na dovolenou, rozhodně pension Hainiš mohu jen doporučit.

A super zpráva na závěr, když budete rezervovat ubytování přes Booking, při zrušení se neplatí žádné poplatky, to se může hodit, pokud by vám třeba nečekaně dítě onemocnělo nebo byste nemohli v konkrétním termínu dorazit.

Napsat komentář