Penzion Rudolf II. – ubytování Plasy

Znáte Plasy v okrese Plzeň-sever? Jestli ne, určitě byste je měli navštívit. Nejenže hlavní dominantou Plas je konvent, který stojí pohromadě díky pilířům postaveným ve vodě, ale i s dětmi, které nemusí staré stavby, si zde užijete.


Penzion u Rudolfa II. v Plasích

Restaurace u Rudolfa je vyhlášená a patří k ní také pivovar, který je přibližně 200 metrů od restaurace. Hned za penzionem se nachází minigolf, kam si můžete přijít odpočinout. Fantasy minigolf je mimochodem spojen se zoologickou zahradou Plasy, což znamená, že zde můžete narazit i na tygry či lvy.

Ubytování

Ubytování postel

Ubytovaná jsem byla v pokoji pro služebnictvo, kde se nacházela televize a koupelna. V pokoji pro vrchnost je také vysokorychlostní internet, televize s německými a holandskými kanály a rádio, jenže mi to za tu cenu přišlo zbytečné, protože cena pokoje „pro vrchnost“ je 800 Kč za osobu na jednu noc. A to se mi zdá přehnané. Pokoje jsou sice krásné, ale pro mě velmi drahé.

ubytování

Psa nechte doma

Pejskaři by se měli připravit na to, že v penzionu jsou tolerována pouze malá plemena psů za 100Kč na den. Bohužel, pokud máte malého agresora, budete platit víc. Co pes rozkouše a zničí jde na vás.

Snídaně

Samozřejmě, že každý člověk, který si jede odpočinout, bude chtít snídani. Tu dostanete za 80Kč formou švédského stolu. Tedy všude spousta jídla a každý si přijde na své.

Wellness

Hned vedle restaurace Rudolf a tedy i vedle penzionu se nachází wellness a posilovna.

Ve wellnes je finská, parní a infra sauna, whirpool, rybičky Garra Rufa a dvě zážitkové sprchy Ocean a Jungle.

Vířivka byla úžasná, neskutečná. Dokonalý relax, krásné prostředí, nádhera. Přiložím fotku, ať víte, do čeho jdete, ale rozhodně stojí za to vyzkoušet.

Ceny programů se liší podle času, který zde chcete strávit, podle počtu osob, podle toho, co všechno chcete stihnout. Nejlepší je se podívat na oficiální stránky.

Hodnocení

Pobyt zde jsem si velmi užila a mohu vřele doporučit, nejen kvůli nádhernému wellness, ale také díky příjemnému personálu.

Ubytování najdete i pod názvem Pivovarský dvůr Plasy.

Doporučujeme:

Napsat komentář