Penzion Sokolovna Polubný u Kořenova v Jizerských horách

Vítejte v penzionu Sokolovna Polubný. V upraveném komplexu několika apartmánů v srdci Jizerských hor. Láká jak svou úžasnou krajinou, mnoha výlety, tak i krásným prostředím uvnitř ubytování. Na výběr máte celkem z devíti vybavených apartmánů. Ideální pro páry nebo rodiny s dětmi. Aktivit nabízí toto místo a jeho okolí nespočet.


Penzion Sokolovna recenze

Penzion Sokolovna Polubný

Penzion leží nedaleko obce Kořenov, konkrétně v malebné vesničce Horní Polubný. Ideální místo pro krásnou letní i zimní dovolenou. Necelý kilometr a půl po turistické trase lze objevit nádraží Kořenov. Součást ozubnicové železnice, vedoucí z Tanvaldu do Harrachova.

Samotný penzion nabízí 9 apartmánů, žlutý, zelený, modrý, oranžový, medový, kávový, smetanový, čokoládový a královský. Všechny apartmány jsou nejméně pro dvě osoby, některé pro čtyři až šest. Ceny se pohybují kolem 1200 Kč pro dvě osoby, včetně všech energií a samozřejmě i spotřebované vody. Nejdražší je Královský apartmán, který je prostornější a nabízí i vanu v koupelně.

Kořenovsko a jeho okolí

Kořenov či jeho okolní místa nabízí úžasné procházky a krásnou relaxaci. Můžete se vydat hned do několika směrů, Harrachov, Tanvald nebo Příchovice, což je obec nedaleko Kořenova. Právě tam je vytvořena rozhledna s majákem, kde v přízemí je muzeum Járy Cimrmana.

Na opačné straně, směrem na Hejnice, můžete navštívit vodní nádrž Souš. Nedaleko ní je také známá protržená přehrada.

Dopravní dostupnost Penzionu Sokolovna

Hned vedle penzionu je možnost bezpečně zaparkovat. Horní Polubný je velmi dobře dostupné po komunikaci z Kořenova nebo Tanvaldu. Jak to tak bývá, horší dostupnost je v zimních měsících. Přeci jen se jedná o horskou oblast. Možné je přijet do srdce Jizerských hor také vlakem do stanice Kořenov nebo autobusem, který staví u kostela pár set metrů od penzionu.

Rezervujte ubytování

Kam na výlet v okolí:

Napsat komentář