PlnáPeněženka – nejzábavnější úsporné opatření


Možná jste také byli nuceni doma kvůli rozpočtu zavést úsporná opatření. Šetříte, šetříte a opasky utahujete. Jestlipak je součástí vašeho úsporného režimu také portál Plná Peněženka? Budete překvapeni, jak vám tato služba pomůže šetřit, aniž byste to nějak znatelně pocítili.

Co nabízí služba Plná Peněženka?

Plná Peněženka je služba, která na základě dohody s řadou obchodů umožňuje vracet peníze zákazníkům z jejich nákupů zpět. Jedná se o takzvaný CASHBACK. Na první pohled se sice může jednat o poměrně malé „zanedbatelné” částky. Jejich výši určuje výše procent, které obchody vracejí svým zákazníkům v rámci služby Plná Peněženka nazpět. Jedná se o 1,5 %, 2 %, 3,5 %, dokonce i krásných 11 % z nákupní ceny, které dostanete nazpátek.

Čínský Aliexpress, lékárnu Dr.Max, obchody Mall.cz, Bon Prix i nábytek Asko. Tyto všechny a dalších téměř 500 jich zde najdete.

V každém případě, pokud přes internet nakupujete často a využijete službu Plná Peněženka, korunka si sedne ke korunce a rázem budete mít nasbíranou poměrně slušnou částku k vyplacení. Tu můžete použít jak jinak než na další nákupy.

Kromě peněz nazpátek i různé bonusy a soutěže

Takové peníze na zemi nenajdete a už vůbec ne pravidelně. Je rozdíl mít a nemít 200 Kč. Cashback však není jediným důvodem, proč se do Plné Peněženky registrovat.

Až zjistíte, že Plná Peněženka opravdu funguje, určitě ji budete chtít doporučit svým přátelům a známým. Udělejte to přes speciální odkaz a získejte bonus až 300 Kč.

Právě bonusy a soutěže jsou dalším zpestřením Plné Peněženky.

Jak služba Plná Peněženka funguje?

Jediné, co musíte udělat pro to, abyste sbírali peníze za vaše nákupy nazpátek, je registrace a vytvoření nového účtu, na kterém se vám bude cashback hromadit. Služba Plná Peněženka vás v nákupech nijak zvlášť neomezuje. Jen je potřeba myslet na to, že je potřeba zaplatit vždy přes portál Plné Peněženky, aby byl váš nákup pro cashback zaznamenán.

Šetření obvykle není moc zábavné. Je spojeno s odříkáváním, omezováním se a sebekontrolou. S Plnou Peněženkou se ničeho zříkat nemusíte, přesto ušetříte. Věřte, že vaše nákupy budou mnohem radostnější.

Plná peněženka
Plná peněženka

Napsat komentář