První den v práci a v Sugar Landu


První regulérní den v práci je za mnou. Fotky sledujte asi hlavně na instagramu. Sem na web je dohodím později až se udělá wi-fi.

Takže k dnešku. Měli jsme pracovat nějak až od 1, takže jsme se s Honzou váleli zatímco se ostatní chystali do práce. Bylo 8:45 a radši jsem se kouknul na mobil. Samozřejmě tam byla smska od Treye (našeho manažera), kterou mi napsal v 7 hodin ráno, ať jsme v 9:15 ready. Tak jsem vzbudil Honzu a kupodivu být ready během půl hodiny nebyl žádnej problém. Až na to, že vždycky Honzovi napíšou smsku, když pro něj přijedou. Tentokrát ale přijel Jason a ten tohle nedělá. Takže na nás venku čekal 15 minut a až pak zavolal. Takže jsem ho viděl hned naštvanýho.

Ale odvezl nás k bazénu, tam jsme potkali pool manažera, kterej hned s Jasonem odešel a pak jsme tam zůstali sami. Honza už na tom bazénu dělal, takže všechno uměl a začali jsme pracovat. Hned po otevíračce přišel 1 milej starší pán a asi půl hodiny plaval. Vyhodil nám z bazénu pár žab, což byla asi ostuda, takže už jsem to pak celou směnu hlídal, ať tam nic živýho neplave :D Pak během celý 10 hodinový směny dorazily jen 2 skupinky po 4 lidech. Děti s rodičema.

Za celej den tam celkem bylo 10 lidí, takže většinu času jsme byli sami. Dream day!

Samozřejmě během dne několikrát pršelo a bylo jen kolem 25 stupňů. Což je tady něco jako rekordní minimum, co asi zažijem. Do vody jsme ani nešli, protože byla chladná.

V prvních minutách jsme ze skimmerů vyhazovali mrtvý žáby, což bylo asi tak jediný trošku nepříjemný. No a vytírali jsme záchody, ale když jste na bazénu sami a máte na to celej den, tak se to dělá hned líp. :)

Zítra jedeme pomáhat na jiný bazén a zase pro nás někdo přijede. Asi už to nebude taková pohodička, ale nervozita je pryč. Léto snů začíná! :)

Den v Sugar Landu

Dnes potřebovali pomoct v Sugar Landu, což je oblast vzdálená od té naší asi 50 km. Je tam spousta českých plavčíků, ale z nějakýho důvodu nás tam prostě potřebovali. Jsem rád, aspoň jsem se podíval i do vzdálenýho bazénu.

Bazén - Sugar Land - Texas Usa
Bazén v Sugar Landu v USA

Bylo nás tam 5 plavčíků. Já, Honza a 3 mladí Američani. Kluk tomu bylo 15 a dvě šestnáctiletý holky. 2 plavčíci hlídali bazén a ostatní 3 relaxovali a u toho prodávali vstupenky. Bazén byl jen o trochu větší než ten náš včera, ale byl teda totálně čistej. Ten náš předchozí byl v lese, takže se nedal nikdy úplně vyčistit. Nebyly tu ani žádný mrtvý zvířata. :)

V praxi jak jsme se točili, tak člověk 40 minut pracoval a 60 minut seděl v boudě a brouzdal si na internetu.

Ke konci začalo dost pršet, byly hromy, blesky, takže jsme měli poslední 3 hodiny zavřeno a platili nás za nic.

Teď večer už jsem si dal jen pizzu ve Wallmartu a jsem doma. Zítra se konečně stěhujeme a máme v práci volno (ono se pondělky obecně moc nepracuje, protože je spousta bazénu zavřených). Tak snad to dobře dopadne a nafotím vám nový bydlení :)

Už jste četli?

Napsat komentář