Recenze hotelu Jasmin v Praze

Hledáte klidné a levné ubytování v hlavním městě Praha? Pak je pro vás hotel Jasmin to pravé ořechové. Jestliže nepožadujete luxusní ubytování, ale chcete mít hlavně svůj klid a soukromí, určitě zde budete spokojeni.


Jasmin hotel Praha

Hotel Jasmin nabízí ubytování, které je opravdu dostačující, pokud nejste zbytečně nároční. Určitě se nejedná o žádné turistické ubytování, kde akorát přespíte a přes den raději cestujete, protože v pokoji se nemůžete hnout a podobně. Pokoje hotelu Jasmin jsou poměrně prostorné, řekla bych že akorát tak, aby člověk nemusel jen ležet v posteli, mohli se pohodlně projít anebo si i sednou ke stolu a něco si zahrát.

Fotogalerii tohoto hotelu najdete zde.

Pokoje navíc mají vlastní sociální zařízení, což je jejich velké plus, protože já osobně se o koupelnu s ostatními hosty hotelu dělím opravdu nerada. Například dvou a třílůžkové pokoje se skládají z předsíňky, kde naleznete skříň, velké zrcadlo a věšák na bundy. Z předsíně potom můžete jít buď do pokoje, nebo do koupelny. Pokoje jsou standardně vybaveny pohodlnými postelemi, stolem se židlemi, televizí, skříňkou a nočními stolky s lampičkami. V pokojích typu „comfort“ potom máte k dispozici také mini ledničku, kde si můžete vychladit například pití. Pro ty, kteří zvolí pokoj bez ledničky, mám dobrou zprávu – parapety jsou poměrně široké, a tak můžete pohodlně chladit za oknem. Pokud budu mluvit z vlastní zkušenosti, tak v zimě chlazení za oknem bohatě stačí. Navíc v přízemních pokojích jsou v oknech i mříže, takže ani nehrozí, že vám to někdo ukradne.

Velké plus hotelu Jasmin jsou královské snídaně, které jsou podávány od 7 do 10 hodin.

V opravdu pěkné jídelně na vás čeká bohatá bufetová snídaně, kde si vybere skutečně každý. Například já většinou vůbec nesnídám, ale tady si vždy snídani s radostí dopřeji, protože výběr je opravdu velký. Najdete zde například klasicky míchaná vajíčka, párky, pečivo, sýr a různé druhy salámů a nechybí samozřejmě ani sladké pečivo, těstovinový salát nebo například musli s jogurtem nebo čokoládové kuličky. V bufetu se můžete setkat například i s opékanými špekáčky. Bufet je neustále doplňován čerstvým sortimentem, takže ať přijdete, v kolik hodin chcete, vždy zde najdete něco, co vám přijde k chuti.

My jsme na snídani chodili kolem půl 10 a i v tuto dobu jsme zde našli opravdu plný bufet a navíc vše čerstvé, což nás zaujalo hned první den, co jsme v hotelu byli.

V hotelu je přes den i večer klid, takže pokud nemáte rádi moc hluku, zde vám to určitě bude vyhovovat. Pokud se v hotelu Jasmin chcete ubytovat, doporučuji podle vlastní zkušenosti použít k rezervaci server Booking.com. Při rezervaci přes tento portál totiž zjistíte, že je hotel relativně levný, ale když se podíváte na oficiální ceník hotelu, mohlo by se vám udělat lehce nevolno.

Při rezervaci přes Booking se hravě dostanete na cenu kolem 700Kč za noc, a když budete mít štěstí, tak i 500Kč za noc.

Co jsem já osobně zjistila, běžná cena tohoto hotelu se pohybuje kolem 2500Kč za noc, což ale rozhodně ubytování neodpovídá, ceny na bookingu jsou podle mého názoru o hodně přesnější. Rozhodně tedy stojí za to, sledovat nabídku cen delší dobu a rezervovat pokoj až ve chvíli, kdy už bude pokojů zbývat málo nebo vám bude cena vyhovovat, tak akorát. Nebo pokud si například rezervujete pokoj dost dopředu, ale pár dní před pobytem uvidíte, že cen ještě klesla, klidně rezervaci zrušte a rezervujte znovu, není s tím žádný problém a vás to vyjde lépe. Ale to je pouze můj osobní tip.

Rezervace ubytování v Praze v hotelu Jasmin.

rezervujte ubytování

prague

Související:

Napsat komentář