Recenze hotelu Karawan ve městě Sousse v Tunisu


Město Sousse patří mezi největší tuniská města a tak je logicky i vyhledávanou destinací pro letní dovolenou. V tomto městě se nachází také hotel Karawan, který má oproti řadě jiných velkou výhodu v tom, že je velmi blízko samotného centra – tedy Mediny.

Hotel Karawan Tunisko

Hotel ve městě Sousse Tunis se nachází přímo před nejznámější pláží v Sousse, a to Bou Jaafar Beach. Do samotného centra je to z hotelu zhruba 1 kilometr cesty.

Starší vybavení i vzhled

Ačkoliv se jedná o tříhvězdičkový hotel, označení by ve vyspělejších evropských zemích bylo přece jenom o něco nižší. A to proto, že hotel má svou největší slávu za sebou. V pokojích tak očekávejte starší nábytek, jak v podobě skříně, stolku, tak i postele. Nejvíce se zub času podepsal na koupelně v hotelu, které vykazuje v některých místech i známky plísně a nedokonalých oprav. Některé problémy nejsou řešeny dokonce vůbec. Podobný obrázek si lze udělat i na dalších místech v hotelu, jako jsou třeba výtahy, popřípadě venkovní prostor okolo obou bazénů. Zde často neminete i poměrně jasně viditelnou špínu a odpadky.

Služby jsou ucházející

Na druhou stranu pozitivem mohou být služby hotelu, které tříhvězdičkovému standardu odpovídají. S tím jistě souvisí i relativně dobrý výběr stravy v rámci all inclusive stravování. Ta by však mohla být o něco chutnější. Dobře jsou zásobované také bary, které jsou v prostorách hotelu Karawan hned 3. Problémem v oblasti služeb bývá zapínání skluzavky a tobogánu, která ačkoliv má pevně nastavené časy, zapínání probíhá velmi nepravidelně, často až nikdy. Naopak pravidelně jsou pořádány jednodušší večerní animační programy.

Pro náročného turistu hotel Karawan rozhodně není, ale kdo hledá útočiště hlavně na noc a během dne si chce užívat na pláži či ve městě, toho hotel rozhodně uspokojí. A to hlavně proto, že patří mezi jeden z nejbližších hotelů k centru Sousse, kam tuzemské CK realizují své zájezdy.

Tuto zemi má v nabídce mnoho cestovek a tak dovolená v Tunisku nemusí být špatná, jen je třeba vybrat dobře hotel a nekoukat jen na nízkou cenu, která je bohužel pro mnoho lidí až na prvním místě.

Fotogalerie

Další recenze hotelů v Tunisku