Recenze hotelu Kenzi Europa Maroko

Marocký Agadir je jednou z hlavních destinací, kam se můžeme při poznání této země podívat. Jeho lákadlem je pobřeží oceánu, na kterém je situována většina místních hotelů. Nachází se zde i hotel Kenzi Europa, který spadá do kategorie těch čtyřhvězdičkových. Určitě nadchne jeho poloha, jelikož je umístěn poměrně blízko turistickému lákadlu v podobě kopce s pevností, nebo místnímu přístavu.


Nedaleko hotelu je též stanoviště turistického vláčku, nebo mini ZOO a ptačí rezervace. Negativem je poměrně velká vzdálenost od místního trhu – souku, kam je nejlepší dopravit se prostřednictvím taxi.

Charakter hotelu

Hotel Kenzi Europa je tvořený dvěma hlavními budovami, ve kterých se nacházejí pokoje pro hosty. Ty jsou propojeny centrální částí, ve které je k dispozici recepce, společenský prostor, stejně jako jídelna.

hotel kenzi europa maroko

Venkovní součástí hotelu čítají velký a menší bazén, do něhož vedou tři skluzavky. K dispozici je též brouzdaliště pro nejmenší. Dále je součástí hotelové zahrady prostor pro drobnou zábavu s animátory, nebo výše položené tenisové kurty.

Stejně jako v Egyptě je i v Maroku oblíbené šnorchlování a potápění.

kenzi europa hotel maroko 1

Pokoje

Pokoje odpovídají čtyřhvězdičkovému standardu. Nabídnou koupelnu s vanou, WC a bidetem.

kenzi europa hotel maroko 2

Na pokojích nechybí ani fén, ani trezor pro cennosti hostů. Samozřejmostí je též lednice ve formě minibaru. Pokoje prošly v nedávné době rekonstrukcí, což se pozitivně podepisuje na tom, v jakém stavu jsou.

kenzi europa hotel maroko 4

K dispozici jsou celkem dva druhy pokojů. A to buď s výhledem na moře, nebo do zahrady. Pokoje nabídnou též klimatizaci. U některých je napojena centrálně, u jiných je využívána klasická stropní jednotka. Venkovní modul však výrazně snižuje velikost balkonu, který ke každému pokoji patří.

Služby a stravování

Služby hotelu Kenzi Europa odpovídají mezinárodní úrovni. Personál je příjemný, dýška si nevynucuje, pokojské uklízejí každý den. Velkým pozitivem hotelu je strava. Ta je nejenom chutná, s jistotou bohatého výběru. Nechybí ani ráno či odpoledne čerstvě připravované palačinky, ranní marocký čaj či šťáva z čerstvých pomerančů, nebo grilování masa či ryb během oběda.

Přečtěte si další recenze tohoto hotelu na Invia.cz, kde můžete koupit i zájezdy do Maroka.

Last minute dovolená v Maroku

Maroko Agádír mapa

Hotel najdete i pod názvem Agadir Kenzi Europe Maroko a hotel Kenzy.

Přečtěte si ještě

Napsat komentář