Recenze hotelu Plamena Palace Primorsko v Bulharsku


4 hvězdičkový hotel Plamena Palace se nachází na okraji letoviska Primorsko, jako jeden z posledních při severní pláži. Výhodou je tiché prostředí, vhodné pro rodiny s dětmi, protože ruch centra sem nedoléhá, ačkoli pěšky se tam dostanete poměrně rychle.

Zatímco vykročíte z hotelu a vejdete nohou do moře, projde cca 10 minut.

Hotel Plamena Palace

Na bulharské poměry se zde setkáte s poměrně kvalitními službami i stravou. K dispozici je herna pro děti, společenská místnost pro dospělé, venkovní bazén a na každém patře je k dispozici žehlička s žehlícím prknem.

hotel plamena palace primorsko bulharsko 1

Strava v hotelu a restauraci

Snídaně obsáhly všechny základní potřeby strávníků, od vegetariánů až po masomily. Netřeba však očekávat, že se každý den liší. Jejich stavba se během 10 dní měnila velmi sporadicky, avšak pokud se jeden den rozhodnete mít sladké a jiný den slané snídaně, neměli byste si stěžovat. Děti se také bez problémů najedli. Během celého trvání snídaně byly bufetové stoly doplňovány, takže se nemohlo stát, že by něco chybělo.

Jediné negativum bylo v pečivu, které sestávalo z toastových chlebů, které se sice daly zapéct, ale jejich čerstvost nebyla každý den 100%.

Jídlo v restauraci bylo v přiměřených cenách a chuti, jenže vše vždy ztroskotalo na obsluze. Mladí číšníci, kteří si přišli přivydělat nebyli nikým vedení a tak to i vypadalo. Jejich znalosti o obsluze byly minimální a přestože se snažili být milí, nepomohlo to. Pravidelně se nám stávalo, že nejdříve donesli přílohu a o čtvrt hodinu zbytek objednávky. Popřípadě donesli něco úplně jiného.

V letovisku Primorsko můžete navštívit i aquapark.

hotel plamena palace primorsko bulharsko 2

Ubytování, pokoje, služby

Při obsazování pokojů se velmi netrápili a tak se stalo, že my jako 4 členná rodina jsme dostali menší pokoj než naši rodiče, kteří byli jen dva. Děti spali na roztahovací dvojpohovkách, přestože v druhém pokoji byly klasické postele. Zjevně se někomu nechtělo připravovat nové přerozdělení pokojů a nám dali pokoj, kde předtím byla jiná 4 členná rodina.

Ručníky měnili každý den, nicméně jsem musela recepční několik krát upozornit, že v postelích jsem našla na plachtách po úklidu jejich pokojskou písek. No, nechci raději ani vědět, jak tam ten úklid probíhal.

Jinak měl pokoj vše potřebné, včetně balkonu, lednice a klimatizace. Vše fungovalo bez problémů.

Aktivity, bazén, pláž, moře

Venkovní bazén byl během celého pobytu udržovaný. K dispozici jsme měli lehátka se slunečníky. Hned vedle hotelu je mini dětské hřiště. Pravidelně byla k dispozici slečna, která se dětem věnovala – kreslili si, nebo se hrály hry.

hotel plamena palace primorsko bulharsko 4

Nedaleko od hotelu je vila bývalého komunistického pohlavára, kam se můžete projít po pláži. Ta je mimochodem udržována a čištěna, co jsem viděla na vlastní oči, ale pokud budou turisté zahrabávat odpadky a nedopalky do písku, stále tam bude nepořádek. Voda je jinak na severní pláži čistá a dokonce jsme tam pozorovali s dětmi medúzu.

Celkový dojem

Hotel patří mezi to lepší, co se v Primorsku nachází. Ideální pro rodiny s dětmi a starší manželské páry. Výhled na moře přímo neposkytuje, ale i přesto má výhodnou polohu. Obchod i lékárna jsou asi 5 minut pěšky od hotelu. Personál není příliš jazykově zdatný, spíše se domluvíte rusky než anglicky.

Dovolená Bulharsko all inclusive, polopenze, i bez stravy.

zájezdy

Další hotely v oblasti Primorsko

Hotely v Primorsku včetně recenzí a fotek.

Hotel Ancore Beach

Hotel Belitsa (Belitza)

Hotel Belvedere Alexandria Club

Hotel Český dům

Hotel Diamant (Diamond)

Grand hotel

Hotel Extasy

Hotel Eva

Hotel Inna

Hotel Kotva

Hotel Milan

Hotel Nadja

Hotel Penelope

Hotel Perla Playa

Hotel Plovdiv

Hotel Praha

Hotel Primorsko

Hotel Svatý Nikolaj

Hotel Tropicana

Hotel Žeravi (Jeravi)

Ubytování v Bulharsku, to jsou hotely, penziony i apartmány

Mnoho turistů do Bulharska cestuje autem, případně autobusem, a tak jsou zde oblíbené i penziony. Ty si můžete zamluvit předem již z Čech přes internet.

rezervujte ubytování

Oblíbené pensiony a apartmány jsou tyto:

Vila Mila

Penzion Janko

Penzion U Nadi

Penzion Margarita

Apartmán Gardenia

Penzion Panorama

Nejlepší volba rezervovat přes www.booking.com

hotel plamena palace primorsko bulharsko 3