Hotel Žalý Benecko – recenze ubytování


Benecko je známé svým skiareálem, které se nachází v nadmořské výšce okolo 900 m.n.m. Tato oblast je vhodná především pro rodiny s dětmi. Naleznete zde svahy nejen pro začátečníky, ale i mírně pokročilé lyžaře.

Hotel Žalý recenze

Hotel Žalý Benecko

Kvalita ubytování

Na vyžádání recepční poskytla větší pokoj. Nevýhodou je, že výhled je do lesa a ne do údolí. Hotel Žalý Apartmány je nejvýše položený hotel na Benecku (960 m.n.m).

TIP: Horský hotel Kubát Benecko – recenze ubytování

Pokoje jsou  vybaveny televizí a ledničkou a vlastním sociálním zařízením. Sprchový kout dle některých klientů příliš malý. Hotel byl celkově čistý. Parkovacích míst je dostatek.

Strava

Restaurace nabízí k večeři výběr (alespoň v letní sezóně) ze dvou jídel. Snídaně je formou bufetu. Pozor neservíruje se žádná zelenina, ani ovoce. Výjimkou byl vodní meloun. Káva, čaj a mléko je standardem. Limonádu doporučujeme nebrat.

Poměr kvalita vs.cena

Cena za osobu za noc s polopenzí je celkem přijatelná.

Kvalita servisu

Příjemný personál. Cena odpovídala kvalitě. Výhodou je, že tento hotel lze uhradit kartou benefity.cz. Stačí poskytnou jen číslo a PIN ke kartě a ochotná recepční se o vše postará.

Zábava

Především pro děti. Hotel nabízí venku pískoviště pro děti, houpačky, atd. Velice příjemné je využít i dětskou herničku zvláště při nepříznivém počasí. Herna je celkem velká a vybavená dětskou trampolínou, klouzačkou s balónky, plyšákami, autíčky, atd.

Hotel Žalý Benecko 2

Rozhledna Žalý

Pokud se ubytujete v této lokalitě, můžete podniknout výstup k rozhledně Žalý. Rozhledna Žalý je jedinou kamennou rozhlednou v Krkonoší a nachází se v nadmořské výšce 1019 m.n.m. Rozhlednu nechal v roce 1890 postavit hrabě Harrach. Výhled do okolí stojí za to.

Rezervujte ubytování

Autor recenze: Katka H.

Zajímavosti a výlety v okolí: