Resort Svět v Úžici – stylové ubytování kousek od Prahy


Jak se snadno a velice rychle ocitnout v Mexiku, Japonsku či Egyptě a při tom nepřekročit hranice ČR? Jednoduše! Atmosféra Resortu Svět vám poskytne jedinečnou atmosféru a to pouhých pár kilometrů od Prahy.

O Světě

Resort disponuje celkem 17 pokoji různých kategorií a jeho ubytovací možnosti pojmou až 87 hostů naráz. Součástí každého pokoje je samozřejmě koupelna s WC a televize. Při pohledu z okna se vám naskytne velmi uklidňující pohled na místní rybník, ve kterém se prohání vodní ptactvo a dva zlaté poklady, o kterých si povíme více později.

Každý pokoj je do detailů propracovaný a zaměřený na konkrétní zemi. Ten největší s tématikou Austrálie ubytuje až 6 osob. Kromě toho si v něm lze snídani připravit ve vlastní kuchyni a následně si ji vychutnat na soukromém balkoně. Pro náročnější hosty, kteří přijíždí spíše za odpočinkem, tu je apartmán Thajsko, který nabízí vířivku, nad níž se můžete kochat osvětleným hvězdným nebem. Nechybí ani infrasauna, jenž je obohacena o vysokohorský vzduch. Z dalších pokojů jmenujeme například dvoupatrové Řecko, které je díky tomu vhodné klidně i pro rodinu s dětmi. Všechny pokoje jsou do detailů propracované a jedinečné doplňky z nich dělají unikát. Vyberte si ten svůj, ať už jde o Ameriku, Čínu, Španělsko či mnoho dalších.

Pro rodiny s dětmi i páry

Nudit se tu nebudou dospělí, ani děti. Vodní plocha, která dominuje celému resortu, přímo vybízí k relaxaci. Doslova celé hodiny se můžete kochat jeho krásou a životem v něm. Kromě kachen, hus a jiného ptactva, jej totiž obývají dvě zrzavé nutrie, které potěšíte jakoukoli zeleninou. Vášniví rybáři si mohou dokonce v rybníce zarybařit.

Pro děti bylo vybudováno malé hřiště, kde mohou vybít svou přebytečnou energii. Hned u něho se nachází mini farma s kozami, morčaty a králíky. Celá rodina si pak užije několik minut zábavy na putting golfu. Toto hřiště nese prvenství v ČR. Putting se od klasického minigolfu příliš neliší, a tak se rozhodně nemáte čeho bát.

O plné žaludky se stará restaurace Ranč, která si zakládá zejména na čerstvosti surovin. Ta se v letních měsících přesouvá do Bistra, a tak si můžete vychutnat jejich lahodnou kuchyni přímo pod širým nebem.

Vyražte do resortu Svět a věřte, že budete z návštěvy nadšeni.

Fotogalerie

Rezervujte ubytování

Napsat komentář