Restaurace Kraví hora Bořetice

Najít v cizím městě nebo na dovolené kvalitní restauraci je leckdy oříšek, naštěstí zde ale od toho jsou naše recenze, aby vám výběr usnadnily. Kraví horu jsme navštívili 2x a ujistili se, že jsme udělali správně.


Často se při výběru restaurace dívám na jejich hodnocení na internetu, kde jich ale jsou ideálně stovky, aby se dalo objektivně posoudit, že si to tam nenapsal majitel a jeho kamarádi, jak to tak bývá, když je tam recenzí 5 a všechny mají 10 z 10.

Jak sem dojedete autem (či na kole) se podívejte na videu.

Restaurace Kraví hora Bořetice

Zde to vypadalo velmi dobře a protože jsme byli nedaleko na rozhledně, vydali jsme se na oběd. Přijet v poledne a ve svátek není nejlepší doba, naštěstí na parkovišti se místo jedno našlo a stejně tak u stolu venku na zahrádce.

Hotel Kraví hora

Aktuální výběr menu nás potěšil, nechyběla svíčková, asie s rýží, ale i mojí dcery oblíbený salát s kuřecím masem. Točená kofola i Birell k tomu nás osvěžily a musím říct, že jsme si moc pochutnali. Zdražuje se dnes všude, takže nemůžete čekat, že se najíte za 500kč ve 4 lidech. Za dobré jídlo v kvalitním prostředí si ale rád připlatím a zde to platí dvojnásob.

Naše druhá návštěva byla o pár dní později, ve čtvrtek v pracovní den, a byli jsme v restauraci sami, než přišli další hosté, celkem asi 3 rodiny. Menu bylo stejné, což ale nevadilo, protože jsme si dali zase každý to, co jsme minule nejedli a opět to nemělo chybu, takže pokud váháte kde se na Pálavě najíst, rozhodně restaurace Kraví hora je dobrý tip na oběd.

Ubytování v hotelu Kraví hora

Tipy na výlety v okolí:

Napsat komentář