Restaurace Pivovar na Rychtě

  • Pivovar Na Rychtě Ústí nad Labem

Vedle obchodního centra Forum Ústí nad Labem najdete tuto restauraci, kde je pod jednou střechou i minipivovar a také hotel.

Restaurace a hotel Na rychtě v Ústí nad Labem

Původní název má mnoho Ústečanů zažitých jako Mikulda, označení restaurace Rychta se také dříve používalo, takže je dobře, že název zůstal, i když kvalita se oproti původní restauraci mnohonásobně zvýšila, a to nejenom tím, že je nyní v nabídce díky vlastnímu minipivovaru několik druhů piv, ale i kvalita jídla je na velmi dobré úrovni. Subjektivně ale musím napsat, že před 3 roky, kdy se Pivovar na Rychtě otvíral, jídlo nebylo tak dobré jako nyní. O kvalitě restaurace svědčí to, že když přijdete na oběd v 11 hodin, tak již po půl hodině si nově příchozí díky plnému obsazení všech stolů nemají kam sednout.

Aktuální novinkou je i to, že v době obědů se ve 2/3 restaurace nekouří, což je sice dobrá snaha, ale pokud by se kouření zakázalo v této restauraci úplně, jistě by návštěvníků neubylo, ba právě naopak. Budu rád když se na toto téma vyjádříte v diskusi pod článkem.

Rychta má v Ústí dlouholetou tradici

Pěkný příběh o vzniku pivovaru a hotelu na Rychtě si můžete přečíst na novém webu Ústecké firmy.

V centru Ústí nad Labem je mnoho míst, kde se člověk může najíst či posedět s přáteli u piva, ale „Rychta“ jako jediná má styl, na jídle i vlastním pivě si pokaždé pochutnáte a obsluha je také vždy na profesionální úrovni, proto Vám tento podnik určitě rád doporučím.

A až se posilníte v restauraci, můžete vyrazit na některý z výletů do okolí, které jsme zde na webu popisovali, parkujete-li v obchodním centru Forum, lanovkou vyjedete přímo na Větruši, odtud lze dojít až k Vaňovským vodopádům, a máte-li čas a chuť na delší výlet, určitě navštivte Dubičky, zde se lze také občerstvit v místní restauraci s krásným výhledem na řeku Labe a část Českého středohoří. Nedaleká Rozhledna Radejčín určitě také stojí za návštěvu.

Na Rychtě se můžete i ubytovat. Podívejte se na aktuální ceny a rovnou si můžete pobyt zamluvit.

rezervujte ubytování

Web: www.pivovarnarychte.cz

Za dodané fotky děkuji řediteli Pivovaru na Rychtě panu Šťovíčkovi.

Sdílejte článek s přáteli
  •  
  •  
By |2017-11-03T10:23:46+02:00Leden 25th, 2014|Restaurace, Ubytování|

Jeden komentář

  1. Tom 9.12.2015 v 9:25

    Co se tyce zakazu koureni, take bych byl pro, ale jak je videt tak se do toho panum poslancum moc nechce, bohuzel. Takhle tu cizinu nedozeneme ani za 50 let.

Napsat komentář