Restaurace Pivovar na Rychtě


Vedle obchodního centra Forum Ústí nad Labem najdete tuto restauraci, kde je pod jednou střechou i minipivovar a také hotel.

Restaurace a hotel Na rychtě v Ústí nad Labem

Původní název má mnoho Ústečanů zažitých jako Mikulda, označení restaurace Rychta se také dříve používalo, takže je dobře, že název zůstal, i když kvalita se oproti původní restauraci mnohonásobně zvýšila, a to nejenom tím, že je nyní v nabídce díky vlastnímu minipivovaru několik druhů piv, ale i kvalita jídla je na velmi dobré úrovni.

Pivovar Na Rychtě Ústí nad Labem

Subjektivně ale musím napsat, že před 3 roky, kdy se Pivovar na Rychtě otvíral, jídlo nebylo tak dobré jako nyní. O kvalitě restaurace svědčí to, že když přijdete na oběd v 11 hodin, tak již po půl hodině si nově příchozí díky plnému obsazení všech stolů nemají kam sednout.

Restaurace Pivovar na Rychtě 2

Aktuální novinkou je i to, že v době obědů se ve 2/3 restaurace nekouří, což je sice dobrá snaha, ale pokud by se kouření zakázalo v této restauraci úplně, jistě by návštěvníků neubylo, ba právě naopak. Budu rád když se na toto téma vyjádříte v diskusi pod článkem.

Rychta má v Ústí dlouholetou tradici

Pěkný příběh o vzniku pivovaru a hotelu na Rychtě si můžete přečíst na novém webu Ústecké firmy.

Restaurace Pivovar na Rychtě 9

V centru Ústí nad Labem je mnoho míst, kde se člověk může najíst či posedět s přáteli u piva, ale „Rychta“ jako jediná má styl, na jídle i vlastním pivě si pokaždé pochutnáte a obsluha je také vždy na profesionální úrovni, proto Vám tento podnik určitě rád doporučím.

Restaurace Pivovar na Rychtě 10

A až se posilníte v restauraci, můžete vyrazit na některý z výletů do okolí, které jsme zde na webu popisovali, parkujete-li v obchodním centru Forum, lanovkou vyjedete přímo na Větruši, odtud lze dojít až k Vaňovským vodopádům, a máte-li čas a chuť na delší výlet, určitě navštivte Dubičky, zde se lze také občerstvit v místní restauraci s krásným výhledem na řeku Labe a část Českého středohoří. Nedaleká Rozhledna Radejčín určitě také stojí za návštěvu.

Hotel na Rychtě Ústí nad Labem

Na Rychtě se můžete i ubytovat. Podívejte se na aktuální ceny a rovnou si můžete pobyt zamluvit.

Web: www.pivovarnarychte.cz

Za dodané fotky restaurace na rychtě Ústí nad Labem děkuji řediteli Pivovaru na Rychtě panu Šťovíčkovi.

1 komentář u „Restaurace Pivovar na Rychtě“

  1. Co se tyce zakazu koureni, take bych byl pro, ale jak je videt tak se do toho panum poslancum moc nechce, bohuzel. Takhle tu cizinu nedozeneme ani za 50 let.

Napsat komentář