Restaurace Pyramida Zábřeh

Kdo má rád dobré jídlo, bude to mít v Jeseníkách, potažmo Olomouckém kraji, těžké. Sice tu je asi dost restaurací, jenže my ne vždy narazili na dobrou kuchyni za dobrou cenu. Proto jsme se začali řídit recenzemi na internetu a velmi dobré hodnocení měla restaurace tato. Cestu jsme měli ten den kolem, takže na ní padla volba.

Parkování

Vedle restaurace je velké parkoviště a navíc bezplatné, tudíž jeden bod k dobru hned na začátek.

Restaurace

Vstup je ze strany od fotbalového hřiště, naštěstí zde v den naší návštěvy nebyl zápas a bylo ticho, takže super. Venku na zahrádce sedělo pár lidí, když si ale jídlo chcete vychutnat a celou dobu neodhánět vosy, je lepší si sednout vevnitř.

Restaurace Pyramida Zábřeh

Interiér této restaurace je moc pěkný a už to je alespoň pro mě důležité, když se člověk chce rád najíst a co bych vypíchnul, neřve zde na plno žádná šílená hudba jako v jiných provozovnách, které už jsme měli možnost navštívit.

Byli jsme zde po 13h, takže hlavní nával strávníků už asi byl pryč.

Sympatický číšník donesl menu, my už si stihli vybrat co si dáme z nabídky na internetu, takže jsme přibližně  věděli, co si dát. Točená kofola vždy potěší, takže tím jsme začali a k jídlu jsme si dopřáli následující:

  • Dršková polévka
  • Boršč
  • Svíčková s houskovým a karlovarským knedlíkem
  • Kuřecí řízek a krokety
  • Caesar salát
  • Vepřová panenka + šťouchané brambory

Vypadalo to na talíři parádně, bylo to moc chutné, a že šlo zaplatit kartou, což tu všude bohužel není zvykem, byl jen další plus, proč i vám doporučím se sem vydat. Zvenčí to moc nevypadá, ale zdání klame, jídlo je skvělé a to je přece důvod, proč sem půjdete, ne?