Restaurace U Piráta Mělník

Kde se najíst v Mělníku o víkendu je opravdu problém. Na internetu jsem sice našel recenze zdejších restaurací, ale ne všechny měly v sobotu otevřeno. Nakonec jsme navštívili restauraci U Piráta na náměstí.


Město Mělník

Restaurace U Piráta v Mělníku

Ve 12 hodin přijít do restaurace není moc dobrý nápad, protože je často plno, zde ale ještě bylo několik míst volných, v 1 už bylo plno všude a dokonce nějací cizinci čekali vevnitř, než se místo uvolní. Vydrželo jim to snad 20 minut, hypnotizovat jedlíky, aby spěchali. Divný to zvyk. Raději bych osobně počkal na náměstí, kde aspoň svítilo slunce.

Nabídka jídel v restauraci je klasická, ceny kolem 100kč, takže jsme ¨neriskovali“ a dali si 2x řízek, špagety a dětské menu kuřecí s hranolkami.

Řízky byly dost mastné, špaget bylo dost a menu pro děti prý v pořádku, jak říkal syn. Co mě zde ale nejvíc vadilo, byla čekací doba. Pokud je v restauraci 6 lidí a další 4 přijdou, pak přece uvařit jídlo nemůže trvat více než 30 minut. A to byl víkend, nedovedu si představit, že je pracovní týden a hospoda je plná.

Co mě zde ještě zarazilo byly toalety, kde hned vedle vstupních dveří byl snad vchod do kuchyně, jinudy by se jídla asi dostat nemohla do restaurace.

Takže sice ceny relativně ok, ale příště raději jinam.

Kde nejíst v Mělníku

U zámku a zdejší vyhlídky je restaurace, kde za jídlo dáte 200kč a polévku 90 korun. To ale nejsou ceny pro turisty. Osobně raději zaplatím vstupy do památek, na zdejší vyhlídkovou věž nebo muzea a najíme se jinde, často levněji, ale se stejnou kvalitou.

Kdo máte tip, kde se najíst v Mělníku dobře a ne moc draho, budu rád za informaci. Díky.

Související:

Napsat komentář